enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekleri Etkilemenin Yolları

Erkekleri Etkilemenin Yolları
A+
A-

Çok etkilendiğimiz biri vardır ve biz o kişinin bizi fark etmeyeceğini düşünürüz. Bunun için farklı yollara başvururuz kendimizi fark ettirmek için. Bunlara son artık. Çünkü bu yazımızda erkeleri nasıl etkileyeceğiniz kendinizi fark ettireceğiniz yazıyor.
Her şeyden önce güler yüzlü olmak bir erkeğin çok hoşuna gider. Ancak bu gülüşler gayet içten ve samimi olmalıdır. Gerçek gülüşlerle kendinizi çok uzaklardan bile fark ettirebilirsiniz. Yüzünüz gülüşünüz dişlerini ve dudaklarınız erkek için çok dikkat çekicidir.
Bunun yanı sıra duruşunuzda çok önemlidir. Dik durmak hem beden olarak hem de kendinize karşı güveninizi çok net bir şekilde ortaya koyar. Omuzlar ve göğüsler dik, baş havada olmalı. Buda sizin çekiciliğinizi sergiler.
Duruşunuza değinmişken yürüyüşünüze değinmemek olmaz. Yürüyüşünüz karşınızdaki insan için nasıl göründüğünüzün bir parçasıdır. Düşünsenize bayansınız ama erkeksi yürüyorsunuz. Bunun için yine doğal bir şekilde ama dik ve zarif bayan olarak yürüyün.
Erkekleri Etkilemenin Yolları
Bununla beraber davranışlarınızda çok önemlidir. Yürüyüşünüz kadar tavırlarınızda zarif olmalıdır. Çok güzel bir bayan olabilirsiniz ama davranışlarınız da gözle görülen bir kabalık yanlışlık varsa güzelliğiniz bile o kişiyi size bağlamaz.
Giyiminiz ve yanınızda taşıdıklarınız da sizin kişiliğinizi ortaya koyar. Çanta taşımayan biriyseniz bu sizin rahatlığınızı gösterir. Yanında diş macunu ve seyahat boyu deodorant taşıyan kadın ise her an her şeye hazırlıklıdır.
Büyük bir çanta dolusu makyaj malzemesi taşıyan kadın büyük ihtimalle çok bakımlıdır. Renkli giyinen biriyseniz bu da sizin canlı ve neşeli birisi olduğunuzu gösterir.
Saçınızın parlak ve canlı olduğundan emin olun. Temiz ve harika kokmasına özen gösterin. Sizin yanınızda saçma hareketler yapıp, patavatsızca konuşan bir arkadaşınız inanın öyle olmasanız bile sizi itici kılacaktır ona karşı.
Ancak samimi bir grubunuz varsa ve harika vakit geçirdiğiniz sinyalini alırsa o zaman sizin şefkatli ve samimi biri olduğunuzu düşünecektir. Yüksek topuklar seksiliği, gücü ve cesareti simgeler. Arada bir giymekten çekinmeyin. Bazen düz, bazen topuklu giyin, ama en azından haftada birkaç kez topuklu giydiğinize emin olun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica