enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Aşka Bakış Açıları

Erkeklerin Aşka Bakış Açıları

Erkeklerin Aşka Bakış Açıları
Genelde herkesin aşık olduğu insanlarla evlendiğini düşünürüz. Ancak bu genel yargı aslında çokta doğru değil. İnsanlar kimi zaman aşık oldukları kişilerle değil bir gelecek kurmak için ideal gördükleri kişilerle evlenmeyi tercih ediyorlar.
ABD de yapılan araştırma sonucunda özellikle erkeklerin evlenme konusunda aşık oldukları insanları tercih etmedikleri ortaya çıktı.500 erkekle yapılan araştırma sonucunda erkeklerin yüzde 31i aşık oldukları kadınlarla değil bir eşte aradıkları özelliklerin olduğu kişilerle evlendiklerini dile getirdiler.
Sadece aşkın gelecek için yeterli olmadığını evlilikte kendilerini mutlu edecek ve ev geçimi olarak her özelliği taşımalarını daha önemli buldular. Aşık olmak zorunlu değil diyerek aşktan vazgeçtiklerini belirttiler.
Ayrıca erkeklerin cinselliğe ne kadar önem verdiğini bilmeyen yoktur. Ancak bu erkeklerin yüzde 21i evlendikleri kadını cinsel anlamda çekici bulmadıkları halde evlenebileceklerini söylediler. Bunun ne kadar doğru olduğu konusunda araştırma yapılması gerektiğinin yanı sıra verilen cevaplar bu doğrultuda çıktı.
Çıkan sonuçlardan biriside erkeklerin kendilerine tam uyum sağlayacak bir kadın bulmayacağı konusunda ümitsiz davrandıkları ortaya çıktı. Bunun nedeni yani erkeklerin kendilerine uyum sağlayacak kadınları arayış içinde olmamasında ümitsizlik ve bir an evvel yuva kurmak isteği ve özlemi olmasıymış. Hayallerinin kadınını bulamasalar bile evlenilecek buldukları kadınları evlilik konusunda tercih ederler.
Erkeklerin bu konuda ki aceleci davranışları, hayallerinde ki kadını bulmak için beklememelerinin nedeni yalnızlıktan korktukları için ve de arkadaş çevresinde evli ve çift olan insanları görüp onlara özenmekmiş. Özellikle erkeklerin kendilerini idame etme ve ev hayatı aile hayatı kurmak konusunda zorlandıkları için bir an evvel bir yaşam kurmak istedikleri ortaya çıktı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica