enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Eski Sevgiliden Yakın Arkadaş Dost Olur Mu?

Eski Sevgiliden Yakın Arkadaş Dost Olur Mu?
A+
A-

Sevgiliden Yakın Arkadaş Olur Mu
Çoğu insanın hayatında bir kere sevgilisi olmuştur. Sevgililerini arkadaş olarak gören insanlarda elbette vardır. Yeri geldiği zaman sevgiliden çok arkadaş olarak davranıp, arkadaş gibi dertlerini paylaşan, akıl soran konumda görürler. Ancak bunu daha çok kadınlar böyle görür. Erkeklerin aşk hayatına bakınca kadınlardan farklıdır. Erkekler sevgililerini arkadaş olarak görmezler.
Onlara göre arkadaş farklı sevgili farklıdır. Anlamları fark verir erkeklere göre. Yani erkekler sevgililerini arkadaş gibi görmüyorlar. Çünkü erkekler ilişkilerinde hep daha farklı heyecan ve duyguları yaşamak isterler. Kadınlar hakkında her şeyi detayıyla bilmek istemezler. Sevgilinizi en iyi arkadaşınız yerine koyup, ona hakkınızdaki her detayı anlatmaya başlarsanız, aranızdaki gizem sona erecek ve partneriniz sizinle ilgili yeni bir şeyler keşfetme arayışına girmeyecektir.
Ancak bu demek değildir ki sevgilinize hiçbir şeyi anlatmayın. Tabi ki sevgilinizle dertleşecek, sorunlarınızı paylaşacaksınız. Ancak sizinle ilgili olan bazı şeyleri kendiniz anlatmayın bırakın sevgiliniz kendi sizinle ilgili bir şeyler öğrenmeye çalışsın. Bu erkekler için önemli ve heyecan katan bir şeydir. Çünkü erkekler için en iyi ve en tutkulu sevgili her buluşmada kendisine yeni heyecanlar yaşatan ve bilinmeyen bir yönünü gösterir.
Erkek arkadaşınızı arkadaş olarak görüp her şeyinizi anlatabilir ve onunla her şeyi konuşabilirsiniz. Ancak çok fazlada kendinizi kaptırıp sevgilinizle dedikodu yapmak ya da kız arkadaşınızla alışverişe çıkar gibi onu alışveriş ortasına sokmak çokta akıllıca değildir. Çünkü ilişkiler ve kişiler birbirlerinden oldukça farklıdırlar.
Siz bu düşünceye sahip olup onu kendinize yakın bir arkadaş olarak görebilirsiniz ancak unutmayın ki erkekler bu konuda sizinle aynı düşünmüyor. Erkeklere göre asla sevgilisiyle yakın arkadaş olmak terimleri aynı değildir ve böyle bir şey olamaz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica