Kadın.Net

Erkekler Kadınlardan Ne İster?

Erkekler Kadınlardan Ne İster?

Erkeklerin kadınlardan ne istediklerini anlamak oldukça zordur. Ne yaparsanız yapın kendinizi erkeklere bir türlü ifade edemezsiniz. Ya çok ileri gidersiniz ya çok sönük kalırsınız. İşte bu yazı tam sizler için. Bu yazımızda erkelerin kadınlardan ne istedikleri kendilerini nasıl ifade ettikleri bulunuyor.
Erkekler olgunlaşmış çocuklardır lafı çok malumdur. İçleri hala çocuk gibi afacandır. Onları güldürmek, mutlu etmek çok önemlidir.
Erkekleri çok sıkıştırmamak gerekiyor. Sürekli sorgu memuru gibi ‘Ne düşünüyorsun?’, ‘Ne oldu?’ ya da ‘Neden aramadın? Gibi sorular onları bunaltmaya yetiyor. Ve kendilerini hesap vermiş gibi hissediyorlar.
Malum kadınlar alışverişi çok sever ancak erkekler bu konuda kadınlarla aynı düşüncede değiller. Beraber yapılan alışverişlerin süresinin çok uzun olmaması ve alınacak olan şeyin çok uzatmadan alınmasını isterler.
Kadınların kilo takıntıları aslında erkeklerde yoktur. Her ne kadar zayıf kadın isteyen erkekler olsa da çoğunlukla erkekler daha çok balıketli kadınlardan hoşlanmaktadırlar.
Erkekler kadınlardan daha hassas oluyorlar hasta oldukları zaman. Bu yüzden daha fazla ilgi ve şefkat bekliyorlar.
Erkekler kadınlar gibi değillerdir. Bu yüzden önemli bir sorun olduğu zaman bu nu her an erkeklere söylememek gerekiyor. Bu sorunlarınızı maç öncesi ve maç sonrası asla sormayın.
Erkekler kendilerine evlenecek kişiyi kafalarında ki annelerinin profiline uygun oldukları zaman ciddileşiyorlar. Sizi de kendi annesi gibi anne olacak ve bir ev başına geçebilecek konumda gördükleri zaman iş tamamdır.
Erkekler Kadınlardan Ne İster
Ayrıca kadınların kendi arkadaşlarıyla aktiviteleri, sosyal yaşamları olduğu gibi erkeklerinde vardır. Ancak kadınlar bu konuda erkekler kadar anlayışlı değiller. Sizde bunu kabullenin ki artık sizden başka da geçirmemiz gerek zamanlarımız, aktivitelerimiz olmak zorunda.
Eminiz ki herkesin geçmişinde biten bir ilişkisi vardır. Bu kimi zaman kadında kimi zaman erkekte olmuştur. Ancak her iki tarafta artık geçmişi bırakıp geleceğe bakmalıdır. Erkekler sürekli eski ilişkilerini anımsayan ve anımsatan kadınları sevmezler. Bunu ilişkinize soktuğunuz zaman her şey bitmiş demektir.
Erkekler annelerine çok bağlı ve düşkündür. Ancak korkmanıza gerek yok hanımlar. Çünkü sizin yeriniz başka annesinin yeri başka. Bir erkeğin sizden istediği sadece annesine saygı duymanız ve onun verdiği değere, öneme saydı duyup kıskançlık krizlerine girmemeniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica