enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bana Burcunu Söyle Sana Favori Rengini Söyleyeyim

Bana Burcunu Söyle Sana Favori Rengini Söyleyeyim
A+
A-

Astroloji hayata dair çok detaydan ipuçları verdiği gibi günlük hayatımızda enerjimizi yükselten alanlarda da bazı detaylara sahiptir. Burçların hayatta şifre niteliğinde olduğunu savunan kişiler burçların göz renkleri, saç renkleri hatta kesimleri, şekilleri, kıyafet renkleri ve her alanla etkili olduğunu iddia etmektedir. Günlük işlerinizde tutum ve davranışlarınıza kadar her alanda detaylarda yansıyabilecek burcunuzun daha fazlasına kaim olabileceğini hiç düşündünüz mü?
İş görüşmesindeki tercihinize kadar çoğu alana yansıyan burçlar renklere de dokunuş sağlıyor. Favori renkleriniz burcunuz ile uyumlu olduğunu merak ediyorsanız burçlar ile ilgili detaylar yazımız ile karşınızdayız. Hadi başlayalım:

Burçlara Göre Renklerin Dili

burçlara göre renk
Burçlar her konuda olduğu gibi renkler ile ilgili de ipuçları verir. Örneğin Koç burcu için kırmızı imza gibidir. Boğa için ise yeşiller, Yay burcu için ise maviler ön plandadır. Kova burcu için mor ayrılırken Oğlak burcu indigo rengi ile öne çıkar. Burçların doğasına uygun renkleri tercih etmek bazı kişilere göre enerji yükselten ve şans getiren etkilere sahip.

Burçlara Göre Saç Rengi ve Kesimi


Burçların doğadaki işleyişine uyum sağlayanlar, günlük tüm programlarını doğru zamanlamalara uyarak verimli hale getirir. Burçlar göz önünde bulundurularak saç kesimine ve rengine karar verenler için alternatif oldukça fazla olduğu düşünülürse problem olmayacağı söylenebilir. Koç burcu kadını için iddialı ve cesur saç renkleri, kısa saç şekilleri vazgeçilmez olacaktır. Güven ve sabır temsilcisi boğalar için ise aksine klasik ve sakin modeller yerinde olacaktır. Burçlara göre saç kesimi listesinde ikizler için ise temel özellikleriyle uyumlu doğal ve uğraş gerektirmeyen saçlar en başarılı seçimleri oluşturur.

Burçlara Göre Göz Renkleri


Burçların enerji yükseltmekte etkisi malum. Hal böyle olunca göz renklerinde de bazı ipuçları veriyorlar. Göz renkleri genetik faktörlere göre değişiklik gösterse de bunun temelinde burçlarla bir bağlantı olduğu düşünülüyor. Örneğin Aslan burcu birinin yüksek ihtimalle ela ya da açık kahverengi göze sahip olması mümkün iken Balık burcunun mavi göz olasılığı da artış gösteriyor. Oğlak burcunda yeşil göz olasılığı ise oldukça fazla görülen örnekler arasındadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica