Kadın.Net

Son Dönemin En Çok Konuşulan 3 Gelinlik Modeli

Son Dönemin En Çok Konuşulan 3 Gelinlik Modeli

Düğün sezonunun açıldığı şu aylarda en çok merak edilen konulardan biri de şüphesiz gelinlik tercihleri oluyor. Farklı model gelinlik ve seçenek arasında kararsızlığın arttığı gelinlik sektöründe karar vermek oldukça zor. Gelinlik tercihi yaparken hem fiziksel özelliklere uygun hem de trendlerden uzaklaşmadan seçim yapmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bazı hususlar olacaktır. Bazı gelinlikler kadınların bazı vücut tiplerine uymayacağı gibi daha hatalı bir fizik ortaya çıkarabilir, hatta kusurları daha çok ön plana çıkarabilir. Fiziksel özelliklere uygun gelinliği seçmek tek başına da yeterli değildir. Bunun yanında modaya uygun ve demode kabul edilmeyecek alternatifler bulmakta fayda var. Bu yazımızda son dönemin en çok konuşulan gelinlik modellerine ve detaylarına yer verdik. Hadi başlayalım.

gelinlik modelleri

Dantelli Gelinlik Modelleri

Dantel giyim sektöründe olduğu gibi gelinlik üreticileri için de vazgeçilmez detayların başında geliyor. Dantelin dâhil olduğu her parça naif ve zarif bir imaj kazanıyor. Hal böyle olunca beyazın ve özel kıyafetin temsilcilerinden olan gelinlikler için en güzel detay da yine dantel işlemeleri oluyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yine bol bol dantel işlemeleri gelinlikleri süsleyecek. Üst beden işlemeleri, etek kısmındaki dantel dökümleri hatta duvakların tamamen dantel detay bulundurması yine sık karşılaşacağımız tablolardan olacak. Dantelin modasının geçip geçmeyeceği belirsiz fakat geçse de bu dantel seven ve harika görünmeyi sağlayan dantelden vazgeçmek için yeterli olmayacağa benziyor.

en güzel gelinlik modelleri

Kabarık Gelinlik Modeli

Taş, dantel ya da nakış işlemesi bulunan ya da sade olarak dikilmiş bile olsa gelinliğin modeli duruş için etkili bir seçimdir. Özellikle kabarık etekli modeller ihtişamın ve görsel doyumun artmasını sağlayacaktır. Kabarık bir gelinlik seçiminde gelin adayının boyu düşünülerek belden ya da daha aşağısı, yukarısından kabarık kısmın başlatılmasına karar verilirse bu doğru seçeneği bulmaya yardımcı olacaktır.

Prenses Gelinlikler Modelleri ve Fiyatları

Gecenin prensesi belli ise kostümü de buna uygun olmalı diye düşünen çok fazla aday var. Bu durumda her yıl gelinlik kataloglarında bol bol prenses gelinlik modelleriyle karşılaşmak mümkün. Bu modelleri tercih ederken işçilik ve kalite ile orantılı fiyat skalası olduğunu söylemek gerekir. Gelinliğin detayları kadar, alındığı marka ve malzeme kalitesi de fiyatı etkileyecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica