Kadın.Net

Zirveye Giden Yol

Zirveye Giden Yol

Yaşamınızda günlük olarak yaptığınız markete çıka, çocuğun okulu, ofisiniz gibi bir kaç yere giderken kullandığınız yollar vardır ve her zaman en kısa yoldan ve trafiğe takılmadan gitmek istersiniz. Cinselliğide bu şekilde düşünün ve gideceğiniz yolu unutun ve sonucu düşünün.
Kafanızdaki standrat kalıba oturmuş olan cinselliği bir kenara bırakın ve sadece bu noktada yaşanan zevki düşünün cinselliği yaşarken orgazm oldum olamadım gibi sorunları atın kafanızdan ve sadece partnerizle yaşadığınız doyumsuz zevkin tadını çıkarın. Cinsel yaşamınıza renk katmak sizin elinizde. Erkekler sadece sonuca bakar gibi bir düşünce oluşmasın kafanızda cinselliğe yön veren kadındır.
Erkeğin kafasına memnun et beni gibi bir düşünce yerleştirmeyin ve sadece birleşmenizin tadını çıkarın. Cinsel yaşamda erkeklerin üzerine bütün sorumluluğu yüklemek hata olur. Bir erkeği baştan çıkaracak olan kadındır. Kadın isterse yaşamının her alanında mutlu olur buna cinsel yaşamda dahildir. Yaşanılan olumsuz cinsel birleşme sonrasında karamsarlığa kapılmadan kadınlar dişiliğini kullanarak daha fazla zevk alabilirler.
Zirveye Giden Yol
Kadınlar cinsellikte her zaman erkekleri suçlar ve zevk almadığını öne sürer. Öncelikle bir kadın partnerini seviyor ve aşık ise zevk almama gibi bir durum söz konusu olamaz. Bir kadın aşkı yaşarken cinsellikten zevk almamasının tek sebebi beynin de ben cinsellikten zevk almıyorum düşüncesi yerleştirmesidir. Kadınlar erkeklere oranla cinsellikten daha çok zevk alan varlıklardır. Cinsel hayatını güzelleştirmek isteyen herkes bu konuda biraz çaba göstermeli ve orgazm duygusunu kafasından çıkararak birleşmeye giden yolun tadını çıkarmalıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica