enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Zayıf Kadına Söylememeniz Gerekenler

Zayıf Kadına Söylememeniz Gerekenler
A+
A-

Her zaman erkeklerin kilolu kadınlara söylememesi gereken sözleri yazıp paylaştık. Ama bilinmeyen bir şey var ki zayıf kadınlarında rahatsız olduğu bazı sözler vardır ki erkekler bunu asla söylememelidir.
Bir kadına asla zayıflığının sizi rahatsız ettiği gibi kaba bir cümle kurmayın. Eğer çok zayıf bir insansa zaten bu sözleri sürekli duymaktan sıkılmıştır. Bir de sizden yani sevgilisinden bunları duyması rahatsız edici olacaktır.
Bazı zayıf insanlara rüzgarda nasıl durabiliyorsun ? gibi şakalar yapılır ancak siz siz olun asla bir kadına rüzgarda uçmak vs tarzında şakalar yapmaya kalkışmayın. Bu durum karşınızda ki kadını hem kıracaktır hem de kızdıracaktır.
Zayıf Kadına Söylememeniz Gerekenler
Zayıflığının sağlığıyla bağlantılı olduğunu sakın ima bile etmeyin. Kimi zayıf kadınlara sağlıksız göründükleri söylenir ancak bu söz kadınları daha doğrusu zayıf kadınları çileden çıkarmaktadır.
Zayıflığıyla dalga geçmeniz yaptığınız büyük yanlışlardan biri olacaktır. Hele ki bu zayıflığa ulaşmak için ne yaptın ne kadar rejim uyguladın gibi sorular sizi büyük bir hataya düşürmeye yetecektir.
Erkeklerin dikkat etmesi gereken bir diğer konu ise eğer kız arkadaşınızla yemeğe çıktıysanız ve yemek tercihleri sırasında ona kilo yapıcı yemekler önermeye kalkışmayın sakın. Bu durum karşınızda ki kadının kendini rahatsız hissetmesine neden olacaktır.
Kadınların annelik duygularına bağdaşan sözlerden uzak durun bizce. Eğer çok zayıf bir eşiniz varsa ona asla kilolarının çocukları için dezavantaj olacağına dair sözler söylemeyin. Bu sizden soğumasına neden olacaktır.
Toplumda genel yargı olan kilolu insanlar üşümez zayıf insanlar çok üşür düşüncesi vardır. Siz asla bu lafın cazibesine kapılarak bu konuyla alakalı şaka vs konuşmalar yapmaya kalkışmayın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica