Kadın.Net

Kadınların Hassas Noktaları

Kadınların Hassas Noktaları

Bir kadının en hassas noktasının ne olduğunu merak ediyor musunuz? Peki bunun için her hangi bir deneme yaptınız mı? Yapmadıysanız bu yazıyı okuyup doğru adım atın.
İlk olarak elini tutmakla işe başlayın. Eller sinirlerde duyguların hızla iletilmesine neden olacaktır. Bu da ilk dokunuşun sizin için oldukça etkileyici ve doğru yola götürülmesine neden olacak.
Ellerinden sonra konuşmaya devam ederken bir yandan da çaktırmadan kollarıyla uğraşın. Onu etkilemeye çalışın ama bunu yaptığınızı belli etmeyin konuşma sırasında yaparak davranışlarını ölçmeye çalışın. Sevgiliniz size gerekli adımı atmanız için bir ip ucu verecektir.  Eğer kolunu geri çekerse durun. Öne doğru eğilir ya da gözleriyle konuşmaya devam ederse, işler yolunda demektir
Kadınların Hassas Noktaları
Bir kadın için boynundan öpülmek oldukça güven hissettiren bir şeydir. Boynundan öptüğünüz anda hem güven hem de seksi duygular hissetmesini sağlar. Bunlar size kolaylık verir ve sevgilinizin hassas noktalarına yaklaşmanızı sağlar.
Konuşma sırasında elinizi dizine koyarak konuşamaya devam edin. Yine aynı şekilde bunu belli ederek değil sadece konuşma sırasında dalgınlıkla yapılmış bir hareket konumunda değerlendirin. Burada sizin bilmeden yaptığınız davranışınıza göre tavır alması size bir yol gösterecektir.ayağını çekmezse doğru yolda devam.
Sevgilinizle yan yana oturuyorsunuz ve konuşuyorsunuz elinizi onun sırtına atabilirsiniz. Ancak bunu direk sarılmak olarak değil sarmak kollamak korumak hissini uyandıracak şekilde yaparsanız en büyük artıyı almış olabilirsiniz. Eğer size daha da yaklaşmayı tercih ederse oda size karşı boş değil demektir.
Son olarak öpücükle noktalayabilirsiniz. Yanağından verdiğiniz öpücük ona güven verecektir. Ancak dudağından alacağınız öpücüğü ise çok dikkatli ölçerek davranarak yapmalısınız ki yanlış bir hareket yapmamış olun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica