Kadın.Net

Erkekte İlk Neye Bakarsınız?

Erkekte İlk Neye Bakarsınız?

Yeni tanıştığınız bir erkekte ilk neye bakarsınız diye sorsak acaba cevaplarınız ne olur? ya da en çok söylenilen şıklar nedir desek merak eder misiniz? O zaman bu yazıyı kaçırmayın. Yapılan araştırmalar sonucu kadınların dış görünüş konusunda erkeklerde ilk olarak nelere baktıkları sıralanmış. Sonuçlar belki size şaşırtıcı gelebilir ama gerçek.
İlk olarak kadınların erkekte ellere baktığını söylesek ne dersiniz? Evet kadınlar yeni tanıştıkları erkeklerin ilk olarak ellerine dikkat ederlermiş. Erkeklerin ellerini inceleyen ve hatta bazen kendi elleriyle karşılaştıranların sayısı oldukça fazla görünüyor.
Erkekte İlk Neye Bakarsınız
Diğer bir madde ise kadınların çok önem verdiği ağız, diş ve dudaklar. Kadınlar kendilerine itici gelen ağız ve dudak yapısı olan erkeklere oldukça dikkatli davranıyorlar. Kadınlara göre erkekte dış görünüşünü belirleyen bir etkendir ağız ve diş.
Erkekler kaslı vücut oluşturmak için bir hayli çabalarlar. Kimi kadınlara göre itici gelse bile çoğu kadın erkekteki kaslı yapıya özellikle dikkat eder. İlk tanıştığı erkeğin kendisini bu yolla etkileyeceği düşüncesi de oldukça hakim.
Kadınlar her zaman erkeklerden ilgi ve iltifat görmek isterler. Bu yüzden de ilk tanıştıkları erkekler de bunlara çok dikkat ederler. Kendilerine ilgi göstermeyen erkekler eksi puan alırken ilgisini açık açık belli eden erkekler ön planda tutuluyor.
Bunun yanı sıra kadınlar dış görünüşe önem verdikleri kadar giyime de önem verirler. Bir erkeğin tipi ne kadar mükemmel olsa da giyim hoşlarına gitmezse sonuç olumsuz kalma noktasında oluyor. Kendisini gösteren kıyafetler giyen erkekler daha sempatik gelmektedir.
Erkekler her zaman kariyerleriyle kız tavlamaya çalışırlar. Erkeklere göre kariyer yapmak kadınların gözünde çok büyük bir değerdir. Ancak son zamanlar gösteriyor ki artık kariyer planlamaları ve sohbetleri kadınları etkilemekten çok iş hayatları arasında boğmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica