enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Kadınlardan İstedikleri

Erkeklerin Kadınlardan İstedikleri
A+
A-

Erkeklerin kadınlar için akıllarından geçirdikleri kimi zaman ise açık açık söyledikleri çoğu sözler vardır. Kendileri bunları sizlere bir öneri olarak görseler de kimi kadının duymak istemeyeceği sözlerdir bunlar. Peki merak ediyor musunuz neler diye? İşte size bu yazımız gösterecek.
Erkekler kadınların yalan söylediklerini hemen anlayabildiklerini iddia ediyorlar. Bunu nasıl anladın sorusuna ise çok net bir cevapla karşılık alabilirsiniz. Yalan söyleyen kadın bir çok açıklamada  bulunuyor. Bunu aslında yalanını güzlendirmek için yapıyor görünse de açık verdikleri çok aşikardır.
Erkeklerin Kadınlardan İstedikleri
Erkekler kadınların ağda zamanları geldiği halde ağda yapmamalarından çok rahatsız oluyorlar. Bu yüzden de bunu dile getiriyorlar. Bir düşünün bir erkek olarak neden sevgiliniz size artık ağda yapmalısın desin ki? Bu lafı duyup hem kendin,z rahatsız olmadan hem de sevgilinizi rahatsız etmeden kendinize dikkat edin.
Erkekler sevgililerinin ailesiyle özelliklede anneleriyle iyi anlaşırlar. Ancak sevgililerinin daha fazlası için onları sıkıştırmaları sevgililerini oldukça rahatsız eder. Çünkü erkekler yönetilmekten ve yönlendirilmekten asla hoşlanmazlar.
Erkekler sevgililerinin gereksiz konuşmalar yapmalarından çok rahatsız olurlar. Birliktesiniz ve kendinizle ilgili konulara değineceğiniz halde sürekli başkalarını anlatıp başkalarından örnek vermenizden bunalabilirler. Bir erkek için asla başkaları önemli değildir. Siz kendisi ve ilişkiniz olmalıdır aranızda geçen konuşmalarda.
Erkeklerin çok düşünceli olduğu anlar vardır ki genelde bu anlarda ne düşünüyorsun diye soran bir ses gelir. Erkekler bu soruya asla doğru cevabı vermezler ve sürekli bu soruların sorulmasından da nefret ederler. Bizce bırakın artık ne düşünüyorsun sorularını sormaktan ve gerilim yaratmaktan.
Sevgililer olarak elbette birbirinize karşı rahat olmalısınız. Ancak bu rahatlığın dozunu ayarlamanız da gerekiyor. bir kadın belki fazlasından rahatsız olmayabilir ama erkekler her şeyin dozunda olmasını yapılmasını isterler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica