enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Aldatma Ve Aldatılma Üzerine

Aldatma Ve Aldatılma Üzerine
A+
A-

Aldatma ve aldatılma üzerine hiç şüphesiz bir çok yazı okumuşsunuzdur. Ancak bu yazıda okuyacaklarınız sizi şaşırtabilir. Aldatma konusunda ev kadınlarının daha çok eğilimli olduğunu duymuş muydunuz hiç. Evet yapılan araştırmalar eşler arasında ki bağlılık ilişki sevgi ve sıcaklık bittiği zaman aldatmaların ortaya çıktığını söylüyor. Bağlılıktan dolayı ayrılamayan ancak ilişkisinden de zevk alamayan insanların ilk başvurduğu şey ise aldatma oluyor.
Araştırmalarda belirli gruptaki insanlar detaylı bir incelemeden geçirilerek ilişkilerinde yanlış giden şeyler ve hataların yanı sıra neden biten ilişkiler var sorununun cevabını buldular. Sevgi aşk vs durumlarının yanı sıra çiftlerde ki samimiyet azaldıkça kopmalarında meydana geldiği belirtiliyor. Samimiyetin bitmesi zamanla aşkında biteceğin ve çiftlerin karşılıklı olarak mutluluğu aşkı ve yeni heyecanları başkalarında aramaya yönelecekleri araştırmalar sonucunda ortaya konuluyor.
Aldatma Ve Aldatılma Üzerine
Kendi işini yapan erkekler yani iş sahibi patron olan erkekler, işçi sınıfı olan maaşlılara göre daha çok aldatmaya başvuran grupta yer alıyor. Bunun tam nedeni açıklanmamış olsa da her şey elinin altında olan ve bir zamandan sonra artık sıkılıp bunalan yapacak hiçbir şeyi kalmayan erkelerin aldatmaya başvurduğu ortaya çıkıyor.
Genel yargının aksine kadınlara ise ev kadını olan kadınlar daha çok aldatmaya yöneliyor. Toplumun genel yargısıdır çalışan kadın daha çok yer görüp daha çok şey yaşayıp daha çok insanla tanıştığı için aldatmaya çok çabuk yönelecekleri düşünülür. Ancak araştırmalar sürekli evlerinde olan ve yaşamları belirli kısıtlı çerçeve içinde olan kadınlar yeni hevesler için aldatmaya yöneliyorlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica