Kadın.Net

Yeni Başlanılan İlişkiye Dikkat

Yeni Başlanılan İlişkiye Dikkat

Yeni başladığınız bir ilişki ve var ve artık yalnızlıktan kurtulduğunuz için mutlusunuz. Bir çok şeyi yapma planları hayalleri kuruyorsunuz ama dikkat edin. Siz kendi düşüncelerinizle yeni başladığınız ilişkide bir çok yeni adım atabilirsiniz. Ancak sevgiliniz sizin gibi olmayacaktır. Çünkü erkekler ilişkilerde kadınlara göre daha korkak davranırlar. Yeni ilişki demek yeni sorumluluk demektir erkekler için. Bu yüzden yeni sevgilinizi bir anda elden kaçırmamaya dikkat edin.
Sevgilinize karşı hitaplarınıza çok dikkat etmeniz gerekmektedir. Erkekler bu konuda üstüne düşmüyor gibi görünseler de aslında bu sorun yaratacak bir durum bile olabilir. Mesela onu arkadaş çevrenizde sevgilim diyerek tanıtmayın. İsmi ile hitap edin. Zaten arkadaş çevreniz yanınızda ki kişinin sevgiliniz olduğunu bilecektir. Daha öncede yaşadığı bir ilişki varsa yeni ilişkide erkekler bir hayli ürkek oluyorlar.
Yeni Başlanılan İlişkiye Dikkat
Erkekler özgürlüklerine oldukça düşkün insanlardır. Bu yüzden ilişkilerinde kısıtlanmaların olması onu kaçırmanıza neden olabilir. Bırakın sevgiliniz istediği zaman istediğini yapsın. Hele ki bu yakın arkadaş çevresiyse onlardan uzaklaşmak oldukça zor gelecektir onlara. Bırakın rahat rahat halı saha maçları, gezmeler, buluşmalar yapsınlar. Onları bunlardan uzaklaştırmak istemeniz onun bunalmasına neden olacaktır.
Erkekler kendilerine müdahale edilmesinden asla hoşlanmazlar. Onda gördüğünüz eksikler yanlışlar olduğu zaman bunu düzeltmeye çalışmayın. Bu durumda onu değiştirmeye çalıştığınızı düşünecektir. Onu olduğu gibi kabul etmeniz ve bunu da ona hissettirmeniz en doğru davranış olacaktır.
Erkekler her alanda özgürlük isterler. Onu sıkmanız ve bunaltmanız yanlış olacaktır. Sürekli arayıp nerdesin, kimlesin, ne zaman döneceksin vs vs.. davranışlarda bulunmanız sevgilinizi oldukça fazla sıkacaktır. Çünkü erkekler kısıtlanmaktan ve denetlenmekten nefret ederler. Eğer bunu sevgiliniz size yapmıyorsa sizde asla ona yapmayın. Bir ergen gibi değil bir yetişkin gibi davranmanız onun kalbinde yer edinmenizi sağlayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica