enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Ayrılık Nedenleri

Ayrılık Nedenleri
A+
A-

Kadınlar çok kıskanç insanlardır bunu bilmeyen yoktur. eğer sevgiliniz sizin kıskanç olduğunuzu bildiği halde başkalarıyla ilgilenip başkalarına bakıyorsa ayrılığı hak etmiştir.
Eskiden sizinle konuştuğu zamanlarda ki kadar neşeli mutlu ve heyecanlı görmüyorsanız yani sizinle konuştuğu için mutlu değilse ve bunu size hissettiriyorsa ayrılığı kesinleştirin.
Eskiden sizinle sürekli buluşurdu, buluşma planları yapardı ama artık yapmıyor değil mi? Bunun için size türlü türlü bahaneler uyduruyorsa ve sizden kaçıyorsa onu özgürlüğüne kavuşturun.
Sizin beğendiğiniz kıyafetleri beğenmiyorsa ve hatta size bunu açık açık söylüyorsa bir düşünün. Seven erkek bu kadar gaddar bir şekilde eleştirmez. Eleştirmenin yanı sıra hiçbir iltifatta bulunmuyorsa  ayrılık yollarını gösterin ona.
Ayrılık Nedenleriniz
İş yerinden onu aradıysan gün içinde ve açmıyorsa bu sizden kaçtığını gösterebilir. Hemen panik yapmayın. Bekleyin birkaç kere daha arayın yine saçmazsa günün sonunda da size dönmezse ayrılık mesajını atabilirsiniz.
Artık sizi umursamıyorsa ve sizinle ilgilenmiyorsa ayrılık yakın görünüyor. Ona ihtiyacınız olduğunu söylediğiniz zamanda bile bir bahane buluyorsa yada bahane aramaya çalışıyorsa kendiniz yormadan bitirin.
Romantik filmler çiftler arasında ki bağı güçlendiren bir faktördür. Ancak sizin sevgiliniz romantik filmlerde sizinle yakınlaşmak yerine sizden uzak mesafeli duruyorsa ilişki artık cinsel boyutunu da kaybetmiş demektir.
Cinsel anlamda sizden kaçan bir sevgiliniz varsa ilişkiniz zaten bitmiş demektir. Size sarılmıyor sizden kaçıyorsa ona dokunmanıza fırsat vermiyorsa artık gerçekten bitirmenin tam zamanı ve yeri gelmiştir. Son hamleyi ona yaşatmayın asla.
Erkekler ciddi oldukları kadınlarla gelecek hakkında konuşurlar ve plan yaparlar. Sevgiliniz sizinle artık gelecek planları yapmıyorsa ve bu konuda elinden geldikçe kaçıyorsa ilişkinizde artık ayrılık kaçınılmaz sonu almıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica