enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklere Göre Dış Görünüşünüz

Erkeklere Göre Dış Görünüşünüz
A+
A-

Yıllardır erkekleri etkilemek için bir çok yola başvurdu kadınlar. Ancak bunlar doğal olmayan sonradan kendilerine kattıkları şeylerdir. Yapılan araştırmalarda erkekler aslında kadınlarda bulunan doğal yönleri daha çekici ve güzel buluyorlar. Erkeklerin en çok beğendiği kadın hatları.
Erkekler kadınların ilk olarak gözlerinden etkilendikleri için gözlere çok dikkat ederler. Gözler en önemli faktördür. Hele de büyük gözleriniz varsa bir erkeği etkilemek çok kolaydır. Eğer gözleriniz büyük değilse hafif bir belirginleştirici makyajla istediğinizi elde edebilirsiniz.
Erkeklere Göre Dış Görünüşünüz
Erkekler için bir diğer madde ise dolgun dudaklarıdır. Erkeklere göre dolgun dudaklı kadınlar hem üretken hem de çok daha dişil kişilerdir. Bu yüzden dolgun dudaklara çok dikkat ederler. Kimi erkekler sadece halinizi severken kimi erkek ise dudaklarınızı daha da belirginleştirdiğiniz halini severler. Bu haliniz onlara daha seksi gelmektedir. Erkeklerin yüzde 40’ı, tadı güzel olan parlatıcıların seksi olduğunu düşünüyor.
Uzun saçlarınız erkekler kendinize güven duygunuzu hissettirmektedir. Uzun saçlı kadınların her zaman kendilerine güven duydukları ve başarılı oldukları kanısı vardır. Bu başarınızı bir de seks hayatınızda düşünen erkekler uzun saçlı kadınları tercih etmekte oldukça seçici davranmaktadırlar.
Kilonuz karşınızda ki erkeğe karşı aslında sizin yaşam tarzınızı göstermektedir. Hastalık dışında ki çok zayıf oluşunuz ya da çok kilolu oluşunuz erkeklerin tercihleri arasında değişmektedir. Çok aşırı zayıf kadınlar erkeklerin gözünde dikkat edilmeyen kadın tipidir. Normal kilolarda olan kadınlar kendilerine dikkat eden ve fit olmaya çalışan hayatının her zamanına önem veren kişiler olarak  görünmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica