enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Çiftler Neden Kavga Eder

Çiftler Neden Kavga Eder
A+
A-

Çiftler için aslında çok büyük problem olmayan ama kendilerince büyük problem olarak gördükleri konular, ya da gerçekten büyük sorun olan konular tartışmalara neden olmaktadır. Çiftler arasında yaşanan en büyük sorunlardan birisi harcama konusudur. Çalışıp kazandıkları parayı harcama konusunda eli bol olarak davranan kişi her zaman sorun çıkmasına neden olmuş kişi olarak görünür.
Bir diğer kavga da birlikte vakit geçirmekten kaynaklanan sorunlardır. Zamanının çoğunda çalışan çiftlerde boş zamanlarda çıkan en büyük kavga her iki taraftan birinin sevgilisiyle değil de arkadaşlarıyla vakit geçirmek istemesidir. Çiftlerden biri sevgilisiyle zaman geçirip duygusal anlamda paylaşımlarda bulunmak isterken diğer kişi arkadaş çevresini tercih ediyorsa doğal olarak bunlardan çıkan kavgalar şiddetli olmaktadır.
Çiftler neden kavga eder
Erkeklerle kadınların anlaşamadığı en büyük sorunlardan biri ise ev işleridir. Özellikle çalışan kadınlar işten geldikten sonra ev işlerinde eşlerinin de yardım etmelerini isteseler de erkekler buna sıcak bakmamaktadırlar. Erkeklere göre ev işleri tamamen eşlerinin yapması gereken bir kavramdır. Çıkan kavgalar hiçbir zaman tam çözüme ermediği için bitmeden devam etmektedir. Bu durumda yapılacak olan en önemli davranış anlayış olmalıdır.
Kıskançlık güven meselesi olarak değerlendirilse de aslında hiç alakası yoktur. Nerde olursa olsun çiftlerden birisinde ufak bir kıskançlık kıvılcımı varsa eğer bu kavgaların çok büyük sebebidir. İlla dışarıda ki insanlara karşı değil kendi evinde kıskançlık yaşayan çiftlerde oldukça fazladır. Bu da kavgaların hatta ayrılıkların en büyük sebebidir.
Çiftlerin yaşadığı sorunlardan biride cinsel hayatta ki olumsuzluklardır. Evlilikten önce birlikte olma isteği, ya da korkmak, cesaret edememek vs konular çiftler arasında ki kavgalara neden olabilmektedir. Bu konuda her iki tarafta üst derece de anlayış sahibi olmalıdır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica