Kadın.Net

Kadınların Gerçek Düşünceleri

Kadınların Gerçek Düşünceleri

Kadınlar bilindiği gibi kendilerine çok dikkat ederler ve formunu korumak için sürekli diyetlerle ilgilenirler. Ancak bunu çok sık yaptıkları için her zaman söylemezler. Secde gerçekten kilo verdiyseler dile getirirler.
Kadınlar üstüne düşmüyor gibi görünseler de karşı özellikle cinsten güzel olduklarını duymaya bayılırlar. Her ne kadar bunu belli etmemeye çalışsalar da bunun için can atarlar.
Kadınlar kolay kolay hiçbir şeyi unutmazlar. Eğer sevgiliniz ya da eşiniz sürekli unuttum diyorsa bunun altında sorunlardan ve sorumluklardan kaçma isteği vardır.
Hemen her kadın tartışma sırasında ağlar. Ancak bu ağlamalar çokta gerçek değiller. Kadınlar göz yaşlarını eşlerine sevgililerine karşı silah olarak kullanmaktadırlar. Bilirler ki erkekler göz yaşlarına dayanamazlar ve bu fırsattır kadınlar için.
Kadınlar girdikleri her ortamda kesinlikle kendisi gibi diğer kadınları baştan aşağı bir süzer ve gözden geçirirler. Bunu yaparken kendileriyle kıyaslamayı da unutmazlar. Her zaman kendilerini en güzel ve en fit kadın olarak kabul ederler. Kimseyi kolay kolay beğenmezler.
Kadınların Gerçek Düşünceleri
Kadınlar arkadaşlarıyla bir araya geldikleri zaman hemen çevresindekileri eleştirmeye başlarlar. Bu kendi sevgilileri dahi olsa dedi kodu yapmaktan ve eleştiri yapmaktan asla geri durmazlar.
Aslında çok istedikleri bir teklif karşılarında dursa bile kadınlar bunu hemen kabul etmezler. Kendilerini ağırdan almaya çalışırlar ve kolay kolay evet demezler ilk aşamalar genelde hayır demekle olacaktır. Zor kabullenen kolay elde edilemeyen kadın görüntüsü karşı cinsin hafızasına çizildikten sonra evet derler.
Kadınların aslında büyük yanlışlarında biriside ayrılıklarında yalnızlıktan kurtulmak için eski sevgililerine dönmektir. Bu aslında kendilerini küçük düşüren bir davranıştır. Yalnızlığı ve terk edilmeyi kabullenemeyen kadınların ilk başvurdukları yoldur bu.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica