enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerde Saç Ekimi Yöntemleri

Erkeklerde Saç Ekimi Yöntemleri
A+
A-

Saç ekimi uygulaması kadın, erkek, genç, yaşlı gözetmeksizin herekeze yapılabilen bir estetik operasyondur. Saç ekimi genellikle erkeklerin büyük oranda tercih ettiği estetik işlemdir. Saç ekimi denildiği zaman akla erkeklerde saç ekimi uygulaması gelir. Bunun nedeni ise saç dökülmesi ve kellik erkeklerin en büyük sorunu olmasınedeniyle  tercih edenlerin çoğunluğu erkekler oluyor. Saç ekimin de uygulan bir kaç yöntem vardır. En çok kullanılan fue yöntemi ve en çok terih edilen iz bırakmayan bir yöntemdir. Saç ekimi uygulamarında fue yöntemi ve fut yöntemi birbirine çok benzemesinden dolayı her iki yöntem aynı gibi görünsede sadece saç ekim yöntemleri birbiriyle aynıdır.
Erkeklerde Saç Ekimi Yöntemleri
Saç ekimi uygulamasında fut yönteminde saç köklerinin alınış şekli oldukça farklıdır. Ense kısmından toplu olarak alınan  saç kökleri diğer yöntemler gibi tek tek ekilir. Saç ekimi işleminden sonra fut yönteminde hafif ağrılar yaşanabilir ve ensede çizgi şeklinde iz görünür. Fue yönteminde iz olmadan uygulama yapılmaktadır. Tek tek alınan saç kökleri kısa sürede tek tek ekilir. Fue motoru tercih edenler için çok daha dikkatli olunması gereklidir. Saç ekimi yapacak uzmanın fue motorunu büyük bir dikkatle uygulaması gereklidir. Fue mototu ucunda bulunan iğne sayesinde saç kökleri diğer yöntemlere göre daha hızlı alınır ve riskide bir okadar fazladır.
Fue motorunda yapılan hatada saç kökleri zarar görebilir ve geri dönüşü olmayan sorunlar ortaya çıkar. Saç ekimi uygulamasında bir senasta 4000-6000 greft ekim yapılır. Saç ekimi yapılacak bölgenin genişliğine ve saç köklerinin kalitesine göre saç ekimi yöntemi belirlenir ve daha sonra kaç seans gerekli olduğu konuşulur.  Estetik görünüme önem veren erkekler için saç ekimi mucize olarak görülmekte ve saç ekimi yaptıran erkeklerin sayısı gitgide artmaktadır. Saç ekimi yaptıran herkez oldukça memnun kalmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica