enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Düğün Öncesi Estetik

Düğün Öncesi Estetik

Gelin ve damat adayları düğün öncesi yaşadıkları stresi balayında atlatmayı sonuna kadar hakediyorlar. Düğün öncesi yaşanan gerginlikler telaşlar düğünden sonra sihirli değnek değmişcesine son buluyor. Tabi düğün olana kadar olan zamanda da koşturmalar hazırlıklar bitmek bilmiyor. Düğün öncesinden gelin ve damat adaylarını başka bir telaşda sarıyor. Estetik operasyonlar düğün yapacak çiftlerin evlenmeden önce yaptırmak istedikleri ve beğenmedikleri yerlerde düzenlemeler yapmak istemeleri onları bir estetik uzmanın yanına götürmeye yetiyor.

Gelin ve damatlar düğüne yaklaşan zaman içerisinde estetik operasyonlar için bıçak altına yatıyor. Düğün öncesinde gelinler en çok burun, meme, kulak gibi göze ilk çarpan organları tercih ediyorlar. Burun yüzün merkezinde ve ilk göze çarpan organ olmasından dolayı burnunda değişiklik veya düzeltmeler yapmak isteyen gelin adayları burun estetiği yaptırmayı tercih ediyor.
Düğün Öncesi Estetik
Kulak operasyonlarıda topuz yaptırmak isteyen gelin adaylarının tercihi olmaktadır. Topuz yapıldığı zaman kepçe kulak problemiyle karşılaşmak istemeyen gelin adayları düğün öncesinde kulak estetiği yaptırmayı tercih ediyor. Düğün öncesinde gelinliği çok daha iyi taşımak ve straplez istenen gelinlikleri daha dolgun göğüslerle taşımak isteyen gelin adayları meme estetiği yaptırmayı tercih ediyor. Gelin adayları düğün öncesi botoks, yağ enjeksiyonları ve dolgu yaptırmayıda ihmal etmiyor. Estetik operasyon yaptırmaya karar veren gelin ve damat adayları süreyi iyi ayarlamalı ve estetik operasyonu düğünden çok önce yaptırmaları gereklidir. Düğünden önce estetik oğerasyonlar aylar öncesinden yapılmalıdır. Estetik operasyondan sonra iyileşme süreci göz önünde bulundurulmalıdır. Burun estetiği ve kulak estetiği görüntü açısından şişlik ve morluk oluşması ihtimali göz önüne alınarak düğünden çok önce yapılmalıdır.

Erkeklerde estetik tercihi genel olarak meme ve burun operasyonları olmaktadır. Erkeklerde “jinekomasti”  adı verilen büyük meme durumunda damat adayları düğün öncesinde meme operasyonu yaptırmayı tercih ediyor. Burun estetiğide erkeklerin tercih ettiği ve yaptırdığı bir operasyondur. Çoğu zaman damat adayları botoks uygulamasınıda yaptırmayı düğün öncesi daha canlı bir yüze sahip olmak için tercih ediyorlar. Damat ve gelin düğün öncesinde formda kalmak ve fazla yağların alınması için yağ aldırma işlemini yaptırabilmektedirler.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica