Kadın.Net

Yay Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Yay Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Sizlere hayat  enerjisi yüksek ve dürüstlüğe önem veren yaylardan bahsedeceğiz. Bur burcun erkeği dürüstlüğü, enerjik oluşu ve bağımsızlığı ile ön plana çıkmaktadır. Bağımsızlığına aşırı derecede düşkün olan yaylar aynı zamanda kendi başına vakit geçirmekten ve bireysel takılmaktan çok hoşlanırlar. Bireysellik onlar için çok önemli oldğundan asla kıskançlığa gelemezler. Entelektüel bir yapsı vardır. Hatta bazen bu durum sizi şaşırtabilir. Sürekli bir uğraş içindedir. Olaylara kafa yormayı çok sever. Bu durum birçok şeyde deneyim vei fikir sahibi olmasına neden olmuştur. Dürüst bir yapısı vardır. Her ne olursa olsun yalan söylemeyi ve kendisine de yalan söylenmesinden hiç hoşlanmaz. Uğraş verdiği alanda en iyisi olmaya çalışır.
Yay Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı
Bunu yaparken de sevdiği insanın desteğini bekler. Monoton bir ilişki ve aşk hayatı ona göre değildir. Ona göre iyi bir ilişki hareketli  olmalı ve yaşama renk katmalıdır. Bu yüzden ilişki yaşarken hep farklılıklar yaratır ve sevdiği kadından da bunu bekler. Bu sebeple onunla eğlenceli bir ilişki yaşayabilirsiniz. Diğer yandan iyimser sıcak kalpli bir yanı vardır hep. Bazen çok hareketli görünsede içinde sakin ve çekingen, ürkek ve çocuksu bir yan barındırır hep. Enerjik olduğundan hayatı eğlenceli olarak görür ve bu eğlenceye sevdiği kadını da dahil etmek ister. Onunla eğlenip yeri geldiğinde çılgınlık yapabilecek bir kadınla ömrünün sonuna dek birlikte olabilir. Espirilidir ve kadınlara düşkün bir yanı vardır. Espirili yönünü genelde kadınların kalbini kazanmak için kullanır.
Derinlemesine bir ilişki yaşamayı sevmez. Bu sebepe ilişkileri çoğunlukla yüzeysel ve kısa sürelidir. Romantik bir erkektir. Bu nedenle kadınları etrafına toplar ve ilgilerini kazanabilir. Çapkın biri olduğundan bazen birine bağlanmak ona zor gelebilir. Bazen çocukça davranır ve bu davranışlarına anlam veremeyebilirsiniz. Devamlı dır dır yapan ve kıskançlıklarıyla onu bunaltan kadınlarla uzun süre beraber kalamazlar. Eğer bir yayla evlenmeyi düşünüyorsanız sadakat konusunda pek güvenilir olmadıklarını söyleyebiliriz. Ancak bunun yanında romantik ve tutkulu bir aşk yaşamak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle bir yay erkeği olmalıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica