enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sevgiliyle Ortak Paylaşım

Sevgiliyle Ortak Paylaşım
A+
A-

Aynı hayatı paylaşmak bir ömür bir insanla zor gibi gelsede aslında yaşamda bundan daha güzel birşey yoktur. Bir ömür size alışmış sizin ona alıştığınız ve olmazsa büyük bir boşluğa düşeceğiniz duygusu, bağımlı bir aşk yaşanılması aslında oldukça zevkli olacaktır. Böyle bir ilişkiyi çıkmaza sokmak insanların kendi elin mutlu olmakta.. Aşk hayatınızı bir ömür canlı tutmayı bilirseniz kaybetmekten korktunuz sevgilinizi kaybetmemiş olursunuz. İki sevgili yaşamda birbirlerine alan açmalı ve her ne kadar birlikte vakit geçirmeyi isteselerde araya ara sıra özlem duygusunu katmak gereklidir. Bunun dışında birbirinizle vakit geçirirken ortak zevkleriniz doğrultusunda paylaşımlar yaparak daha mutlu olmaya çalışmalısınız.
Sevgiliyle Ortak Paylaşım
Ortak paylaşımlar iki kişiyi birbirine bağlar ve birlikte yapılan aktiviteden mutlu olurlar. Karşılıklı duyulan sevgi içinde saygı hem partnerinize hemde onunla birlikte olan yakın çevresine olmalıdır. Ortak paylaşımlar içinde aileler ile geçirilen vakitlerde yapılan araştırmalar doğrultusunda çiftler birbirlerine çok daha bağlandığı tespit edilmektedir. Aileler birlikte vakit geçirirken çiftlerin mutluluğu ve geleceği hakkında yapılan sohpetler çiftlerin bağlılığın pekişmesinde ve sağlamlaşmasında katkı sağlar. Aileler çiftlerin hakkında bekar oldukları zaman yapılan evlilik konuşmalarıyla çiftlerin ilişkiye daha güven duyulmasına neden olur. Bekarlık dönemlerinde çiftler ailelerle daha yakın olmayı tercih ederlerken evlendikten sonra aileler arasında yaşanan ufak tefek gerginlikler çiftlerin aile ile görüşmelerinde seyrelmeler gösterebilir.
Oysaki evli çiftlerin aile ve yakın akrabalar ile sık sık görüşmesi ilişkilerine artı katar. İlişkide karşılıklı anlayış ve hoşgörünün sağlam temeller üzerine kurulmasına yardım eder. Evli çiftlerinde yakın akrabalar ve aile büyükleri ile görüşmeleri esnasında yapılan sohpetlerde çiftin gelecekleri ile konuşulmasıda çiftlerin aralarında güvenin perçinleşmesine yardımcı olur. Bu şekilde çiftler birlikte ortak paylaşımları baş başa vakit geçirmenin dışında aile ve yakın akrabalar ile zaman geçirerek aile bağlarının kuvvetlenmesine çiftin kendi aralarındaki bağında kuvvetlenmesine yardım eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica