Kadın.Net

Hangi Erkekler Tercih Edilmez

Hangi Erkekler Tercih Edilmez

Erkeklere göre kadınlar onları çok severler ve kolay kolay kadınlar erkeklere hayır diyemez. Onlara göre erkekler vazgeçilmezdir diye düşünürler. Ancak öyle erkekler vardır ki kadınlar onlardan uzak durabilmek için ellerinden gelenleri yaparlar. Elbette herkesle iyi anlaşılacak diye bir şey yoktur ancak bunun dışında bir de nefret edercesine davranmak vardır ki bu daha da başka bir durumdur. Peki kadınlar hangi erkek tiplerinden uzak dururlar.
Kadınlar kendilerine bakan ilgilenen ve aile babası olan erkekleri severler. Ancak bazı erkekler vardır ki her şeyden uzak hiçbir amacı olmayan ve sorumsuzdur. Bu tarz erkekler kadınlara oldukça ürkütücü gelirler. Toplum dilinde baba parası yiyen aylak aylak gezen erkek tipleridir bunlar. Kadınlar için değil ilişki kurmak arkadaş olmak için bile yeterli değiller.
Hangi Erkekler Tercih Edilmez
Kadınlar yapıları gereği zaten temiz bir yapıdadırlar. Kendi işlerine karışılsın istemezler asla. Ancak bazı erkeklerde vardır ki kadınlara pes dedirtecek kadar titizdirler. Bu erkeklerle kadınların anlaşmaların oldukça zordur ve kadınlar ellerinden geldikçe uzak durmaya çalışırlar bu titiz erkeklerden. Çünkü aşırı titiz olan erkekler hiçbir şeyi beğenmezler ve buda sürekli sorun olmasına neden olur.
Kadınlar cimri erkekleri sevmezler. Kendileri alışveriş ve harca düşkünü oldukları için para harcamaya söylenen, sorun yaratan, hiçbir alışverişte yanında olmayan ve hatta alışverişe gelse bile para harcamamak için hiç bir şeyi beğenmeyen erkeklerden uzak dururlar ve onlarla hayatın geçmeyeceğini düşünürler.Para harcamayı seven ve kendi çalışıp kazanan bir kadın için cimri bir adamla asla ömür geçmez.
Ve son olarakta kadınlar aşırı bir anne düşkünlüğü olan erkeleri sevmezler. Her şeyin fazlası zarar sözünden yola çıkarak ön planda fazlasıyla anne olan erkeklerden uzak dururlar.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica