enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Uyuma Şekliniz İlişkinizi Yansıtıyor

Uyuma Şekliniz İlişkinizi Yansıtıyor
A+
A-

Sevgilinizle ya da eşinizle uyurken nasıl bir pozisyonda uyuyorsunuz? Bu uyuma şeklinin sizin ilişkinize dair tüyolar verdiğini biliyor musunuz? Beldi daha önce hiç umursamamış bile olabilirsiniz. Ancak uyuma şekilleri de diğer davranışlarınız gibi sizin ilişkiniz hakkında bilgi veren ve durumu ortaya koyan bir işarettir. Uyurken aldığınız pozisyonlar aslında sizin partnerinizle birbirinize karşı davranışlarınızın göstergesidir.
Eğer uyurken siz bayan olarak kocanızın kolunda uyuyorsanız bu sizin aranızda ki güvenin göstergesidir. Kadınlar eşlerinin kolunda uyudukları zaman kendilerini güvende hissederler. Erkek karısına bu güveni her zaman sağlam bir şekilde vermelidir ve vermiştir ki bu uyku pozisyonunda kendinizi rahat hissederek uyuyorsunuz.
Uyuma Şekliniz İlişkinizi Yansıtıyor
Normal bir uyku pozisyonunda uyuyorsunuz ancak buna rağmen birbirinizi hissedebiliyorsunuz ve dokunuyorsunuz bu halde uyumanız ona karşı duyduğunuz hem güveni hem de rahatlığı göstermektedir. Güven ilişkinin her anında olduğu için uykunuza da bu şekilde yansımış olacaktır. Bu tarz uyku pozisyonu evliliklerde 5.yıldan itibaren ve sonrasında daha çok görülür.
Uyku pozisyonunuz eğer yüz yüze dönük ve bu halde sarılarak uyumak ise gerçekten ateşli ve istekli bir ilişkiye sahip olduğunuza emin olabilirsiniz. Bu pozisyonda uyumak oldukça zordur çünkü. Bu şekilde uzun süre uyumayı başarabiliyorsanız ve bunu kendinize alışkanlık edindiyseniz ilişkiniz muhteşem demektir.
Eğer artık uyku pozisyonunuz tamamen değişikliğe uyarak birbirinizden bağımsız zıt yönde dönülmüş arada mesafelerin olduğu bir halde uyuyorsanız ilişkiniz artık heyecanını kaybetmiş durumdadır. İlişkiden birbirinizden çok uykuda rahatlığınız yani kişisel rahatlığınız öncelik almıştır.
Son uyku pozisyonu olarak da eğer erkeğin kadına arkadan sarılarak onu kucağına aldığı, kavradığı bir uyku modelindeyseniz bu ilişkinizin hassasiyetini gösterir. Evliliklerde 3 yıldan sonra ortaya çıkan bu uyku pozisyonu kadının ilişkide ne kadar hassas olduğunu gösterir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica