Kadın.Net

Yalnızlık Nasıl Atlatılır?

Yalnızlık Nasıl Atlatılır?

© Copyright 2010 CorbisCorporation
Uzun bir aradan sonra ayrılık kapınızı çaldı ve artık yalnızsınız. Ancak alışacak bir durum olarak görmüyorsunuz yalnızlığı ve bunalımlara giriyorsunuz. Doğum gününüz, sevgililer günü vs.. yalnızlığa düştünüz ve ne yapacağınızı bu yalnızlıktan nasıl kurtulacağınızı bilmiyorsunuz. Yapacağınız şey bu yazıyı okuyup uygulamak olmalıdır.
Hayatı deli dolu yaşamaya başlayarak yalnızlıktan kurtulabilirsiniz. Düşünün artık koca yatakta tek başına ve rahat uyuyacaksınız. İstediğiniz saatte uyuyup uyanabilirsiniz karışan olmayacaktır artık size.
Komşularınızla artık daha güzel ilişkiler kurabilirsiniz. Hele bu çok yakışıklı bir komşuysa yeni bir ilişkiye başlayacağınızı da işin içine katıp daha iyi ilişkiler kurabilirsiniz.
Daha da deli dolu bir olay yaşamak istiyorsanız telefon sapıklığı yapmak on numara komedi ve keyiflendirici bir durumdur unutmayın sakın. Yada saatlerce balkonda şarkı dinleyip yoldan geçenlerin üzerine su dökün hele bunlar sarmaş dolaş çiftlerse daha da eğleneceksiniz.
Yalnızlığı unutmanın yollarından biri de çalışmaktan geçer. Uzun uzun çalışın iş çıkışın da yolda saatlerce yürüyün, etrafınızdakilere laf atabilirsiniz. Çalıştığınız yere kendi adınıza çiçek ve ya hediye gönderebilirsiniz. Böylece çevrenizdekilerin dikkatini tekrardan çekebilirsiniz.
Uzun süredir konuşmadığınız arkadaşlarınızı arayın ve konuşun emin olun iyi gelecektir. Eğer onlardan güzel bir karşılık gelmezse sabaha kadar onları özelden arayıp rahatsız edebilirsiniz. Şarkılar ve ya erotik sesler dinletebilirsiniz.
Karşı komşunuz yeni evli bir çift mi? Ya da sevmediğiniz ama konuşmak mecburiyetinde olduğunuz bir arkadaşınız yeni mi evlendi. Gecenin bir yarısında kalkıp evlerine gidin ve uzun uzun oturup gecelerini berbat edebilirsiniz
Yalnızlıktan kurtulmak için elinizden gelen her türlü uyuzluk ve deli doluluğu yapabilirsiniz. Hiç kimseyi umursamadan aklınıza geleni yapın unutmayın ki hayat sizinle değerli. Yalnızlıkta bir gün son bulacaktır. Karşınıza yeni çıkan kişiler bunları size unutturacaktır. Önemli olan doğru yerde, doğru insanla, doğru adımı atmak olacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica