enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler?

Kadınlar Erkeklerden Ne Bekler?
A+
A-

Kadınlar erkeklerden ne bekler
Kadınlar aşk hayatında sürekli erkeklerden bir beklenti içerisinde olurlar. Bunlar kimi zaman aşk hayatıyla ilgili, kimi zaman iş hayatı, kimi zaman da ev işleriyle alakalı beklentiler içerisine girerler. Bu beklentiler erkeklere göre çok fazla şeyler olabilir ancak kadınlar için çok önemlidir. Bir erkeğin mutfakta eşine, sevgilisine yardım etmesi kadar hoşa giden bir şey daha olamaz herhalde.
Bir erkeğin eşine yardım ederek çamaşır yıkması, makinaya atması, çamaşırları kurutması kadınlar için vazgeçilmez bir şeydir. Mesele bu işlerin yapılması değildir. Bir kadın bunları kolaylıkla yapar zaten ancak kadın eşinin, sevgilisin desteğini yardımını her anlamda yanında hissetmek ister. Eğer bir erkek bunu yaparsa bu o kadın için çok değerlidir ve önemlidir.
Kadınlar becerikli erkekleri çok severler. Onlar için her işi ustasına , tamircisine bırakmak çokta akıl işi değildir. Evde bozulan yerleri tamir eden, genel kontrol işlerle uğraşan erkek arkadaşının ya da sevgilisin olmasını isterler. Maksat çokta iş yapmak değil bir noktada sevgilisi eve bağlamak ve ev işleriyle haberdar olmasını istemektir.
Kadınlar kendileriyle ilgilenilmesini değer verilip sürprizler yapılmasını isterler. Bununla beraber sevgililerinin kendisine zaman ayırmasını da isterler. Çünkü zamanı birlikte değerlendirmek daha çok yakınlaşmak ve daha iyi bütünleşmek için oldukça önemlidir. Ancak bu demek değildir ki hayatınızı sürekli sevgilinize bağlı yaşayın sürekli sizinle olmasını bekleyin demek değildir. Onunda sizin de kendinize zaman ayırmanız ve bazı noktalarda yalnız başınıza hareket edip kararlar vermeniz gerekecektir.
Kadınlar erkeklerden bir gelecek planı yapmasını beklerler. Gelecek planı yapılınca düşünürler ki bu kişi beni seviyor ve değer verip vakit geçirmek istiyor. İlle de bir tatil planı demek değildir bu sizi hafta sonu götürmek istediği bir yer vardır ve bunu sizinle paylaşıp fikir alıp uygulaması bile önemlidir kadınlar için.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica