enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

İlişkilerde Geçmişi Anımsamak

İlişkilerde Geçmişi Anımsamak
A+
A-

İlişkilerde Geçmişi Anımsamak
Hemen herkes aşk hayatın da sevgililerinin geçmişinin kendisini ilgilendirmediğini düşünürler. Onlar için önemli olan şimdi ki halleri ve kendileriyle olan bağlarıdır. Kadın olsun erkek olsun bu konuda genel olarak böyle düşünülür. Ancak bilinmeyen bir şey vardır ki o da kişilerin geçmişinin aşk hayatında çok önemli olduğudur.
Çocukluk ve ergenlik yıllarında yaşadığı olumlu, olumsuz tecrübeler, ailesiyle ve eski kız arkadaşlarıyla olan ilişkisi, kısaca tüm hayatı boyunca karakterini oluşturan geçmişi bir şekilde ilişkinize yansıyacaktır. Bunu kabul etmeye bilirsiniz ancak bu kişiler üzerinde gerçekten çok etkili bir durumdur.
Kişiler her zaman aşk hayatında aileyi model alırlar. Erkekler anneye çok bağlıdır, kadınlar babayı model alırlar. Anneye çok bağlı bir erkekse eğer sevgiliniz sizin de anneyle çok iyi anlaşmanız ve aynı bağlılığı ona yaşatmanız gerekiyor. Çünkü bu aranızda sorun yaratabilir. Kadınlar içinde bu durum aynıdır. Eğer baba profilinden memnun bir kadınsa eğer erkek arkadaşının da aynı olmasını ister eğer memnun değilse aynı kişilik olmamasına çok önem verir.
Ayrıca kişilerin geçmişini sevgililer önemsemese de eğer gerçekten derin izler bırakmışsa kişi üzerine kalıcı izler bırakmışsa ve unutulmamışsa bu da yeni kurulan aşkın, ilişkinin üzerine soğuk rüzgarlar esmesine neden olacaktır. İlişki her ne kadar geçmişte kalsa bile, erkeğin onunla yaşadığı acı ve tatlı tecrübeler yelken açtığı yeni aşkta etkili olabilir.
Her ne kadar kişiler tarafından sevgililerinin geçmişi önemsenmiyor gibi görünse de aslında bu kurulacak olan yeni gelecek için çok etkilidir. Geçmişte yaşananlar kişilerin eğitim ve kültür, içinde yaşadığı aile ve sosyo-ekonomik ortam üzerinde etkili oluyor. Bu da otomatik olarak. Sonuç olarak ne olursa olsun kişilerin geçmişi ilişkiler üzerinde etkilidir ve bu yüzden yeni kuracağınız ilişki de sorunlar olmasını istemiyorsanız

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica