enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Bel İnceltme Operasyonu

Bel İnceltme Operasyonu

Bel, kadınların estetik vücut kalıbının en önemli bölgesidir. Zira kadınsı bir görüntü ince bir bel ile sağlanır. Son bir kaç yılda düşük bel pantolon ve etek modası ile ince bel daha çok ortaya çıkmaya başladı. Ancak bir çok kadın için ince bel sorunu geçerlidir. Aslında kemik yapısı ie ilgili olan ince bel yapısı, yağlanma, yanlış beslenme ile kalın görünüme bürünse de bu tip kalınlaşan bel bölgesi yine aynı şekilde sağlıklı zayıflama ve egzersiz ile incelebilir. Ancak kemik yapısının şekli ile kalın olan bel bölgesi ne diyetle ne egzersiz ile olduğundan daha ince görülemez.
bel inceltme
Son derece zayıf olmasına rağmen kalın belli olduğundan şikayet eden bir çok bayan vardır. Bu tür durumlarda çözüm cerrahi operasyon ve liposuciton ameliyatıdır. Bel inceltme için kullanılan liposciton ameliyatında su sıralar vaser cihazı kullanılıyor. Bu yöntemle kas, sinir, damar ve deri dokularına hiç zarar vermeden yalnızca yağları hedef alarak, yağların erimesi sağlanıyor ve akabinde liposuction kanülleri ile yağlar dışarıya çekiliyor. Bu şekilde kısa sürede incecik bir bel ortaya çıkıyor. Vaser sayesinden boyundan ayak bileğine kadar olan bütün fazla yağlar güven içinde alınabilmektedir.
Vaser liposuction ile bel inceltme işlemi ortalama 1,5 saat sürer ve ameliyatın ardından hastanede kalmanıza gerek kalmadan taburcu olabilirsiniz. Ameliyat sonrası özel bir bel korsesi verilir ve bu korse yüzeysel düzensizliklerin olmasını engeller. Ameliyat sonrasında 1 hafta 10 gün içinde kişi normal hayatına dönebilir. Bu ilk 1 hafta 10 gün içinde beli zorlayacak hareketlerden kaçınması gerekir.
Vser ile bel inceltme ameliyatı tek başına yapılabielcğei gibi başka estetik ameliyatlar ile de birlikte yapılabilir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica