enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Gecelerin Aşk Kuralları

Gecelerin Aşk Kuralları
A+
A-

Gecelerin Aşk Kuralları
Genç adamsınız hatta yaşınız ilerledi. Ancak siz hala adam akıllı bir ilişki tutturamadınız. Gecelere akmaya karar verdiniz buradan da istediğiniz sonucu elde edemediyseniz yanlış yaptığınız bir yer var demektir. Belki yapmanız gerekenleri bilmiyorsunuz belki de yanlış adımlar atıyorsunuz. Sonuç olarak yine evinizde kankalarınızla takılıyor vaziyette buluyorsanız kendinizi bu yazıyı mutlaka okuyun.
Yanlış adımlar atmayın. Daha gecenin başında içkinin dozunu kaçırıp kendinizi taksicinin omzunda kapı önünde bulabilirsiniz. Yapmanız gerekenler içkinin dozunu ayarlayıp her mekanı yerine göre kullanmaktır. Yemek bittikten sonra içki içip, ortamı göz atıp, tanışma ya da aşinalık fırsatı yakalayacağınız bar,  vs.. devamında gelecek olan adımları dikkatli atın ki kendinizi yanlış yerde bulmayın.
Neden sürekli ayık olmanız konusunda sizi uyarıyoruz. Çünkü yemekte içkinin dozunu kaçırsanız barda gördüğünüz kızı hatırlamayabilir ve saçmalıklar yapabilirsiniz. Ortama dikkat edin ilk olarak barda karşılaştığınız kıza başka bir yerde selam verin. Çünkü o da sizi tanıyacaktır sima olarak. Tanımasa bile bozuntuya vermeyecektir. Bu da sizin için ilk ve güzel bir adım olacaktır.
Kadınların gözünü bol ikram ve gösterişle boyamak çok kolaydır. Gittiğiniz bar ya da kulüpte kendinize en göze gelen ve dikkat çeken yeri ayırın. Daha sonra fırsat kollayın ve tav olacak kızı gördüğünüzde masanıza davet edin. Unutmayın ki ikram ve bol alkol aklını başından alacaktır. Bu sırada bir iki de güzel laf patlattığınız da artık son adıma gelmiş bulursunuz kendinizi.
Bunların hiç birini yapamadınız ve tek başına kız tavlayamadınız mı? Üzülmeyin grup olarak dolaş bir kız topluluğu göreceksiniz emin olun. Bu şekilde onları masanıza davet edin. Kendinize en yakın gördüğünüz ve güzel bulduğunuz kızla ayrı ilgilenin ve masanızda resim çekilmesine ortam hazırlayın. Bu şekilde resimleri dağıtmak ve ya paylaşmak için adlarını numaralarını öğrenebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica