Kadın.Net

Lazer Lipoliz ile Meme Küçültme

Lazer Lipoliz ile Meme Küçültme

Estetik ameliyatlar ile yapılan meme küçültme ameliyatı artık günümüzde yerini lazer lipoliz ile meme küçültme operasyonuna bıraktı. Memelerde çok fazla sarkıklık olmadığı vakalarda herhangi bir kesi yapılmadan lazer lipoliz metodu ile diğer adıyla slim lipo uygulaması ile meme küçültme operasyonu yapılabilir.
Lazer lipoliz ile yapılan meme küçültme operasyonunun en büyük avantajı herhangi bir kesi yapılmadan, memeye cerrahi olarak müdahale edilmeden , meme dokusu kesilerek çıkarılmasına gerek kalmadan yapılıyor olmasıdır.
Lipo lazer ile yapılan meme küçültme operasyonunda lokal anestezi veya sedasyon yöntemi ile memenin altından 1-2 mm lik delikler açılıyor ve buradan slim lipo lazer probu ile giriş yapılıyor. Ardından meme içindeki fazla olan ve memeyi büyük gösteren yağlar eritilerek çekiliyor.
lazer lipoliz ile meme küçültme
Lipo lazer yöntemi ile meme küçültmenin diğer liposuction yönteminden farkı ve avantajı ise lazer probundan verilmiş olan enerjinin meme dokusu ile meme cildini germeye başlaması ve sarkık görüntüyü engelleyerek memeyi toparlamasıdır.
Lazer lipoliz ile meme küçültme operasyonu ortalama 45 dakika sürer. Operasyondan sonra baskılı bandaj konulur ve özel üretilmiş esnek bir sutyen kullanılarak baskı yapılır.
Meme küçültme işlemi lazer lipoliz ile yapıldıktan sonra herhangi bir ameliyat izi, dikiş izi, yara, morarma, ağrı olmaz. Ortalama 4 gün bandajlar alınır ve işlemin yapıldığı gün işlem saatinden 2-3 saat sonra kişi sosyal hayatına dönebilir.
Lazer lipoliz hem çok etkili hem çok güvenli bir yöntemdir. Ancak yeni yeni uygulanmaya başlandığı için kesinlikle güvenilir bir merkeze gidilmesi gerekir.

0/5 (0 Reviews)
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica