enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Yalan Söyleyen Erkeği Ele Veren İpuçları!

Yalan Söyleyen Erkeği Ele Veren İpuçları!
A+
A-

Yalan Söyleyen Erkeği Ele Veren İpuçları
Sevgilinizin yalan söylediğini düşündüğünüzde onu ters köşe yapacak sorular sorun. Eğer sevgiliniz sinirleniyorsa yalan söylüyordur. Çünkü hiçbir erkek haksız yere suçlandığında sinirlenmez.
Sevgiliniz sıkıştırmaya devam edin ve dikkatle bakın eğer eli sürekli ensesindeyse ve ensesini kaşıyormuş gibi yapıyorsa dikkatli olun yalan söylüyor.
Devam edin konuşturmaya eğer konuyu kapatmaya ve dikkatinizi dağıtmaya çalışıyorsa, bunun için hiç yapmadığı şakaları yapıyorsa size söylediği yalanı saklamaya çalışıyor.
Sorduğunuz sorulardan kaçmak ve yeni yalanlar uydurmak için duymazlıktan gelir ve tekrar sorana kadar bekletir sizi. Tekrar sorduğunuzda da sizi tersleyerek ve neden yalan söylemek zorunda olduğunu sana yalan söyleyecekmiş ki diye cevap vermeye başlayacaktır.
Ya da başka bir teknik olarak da sorduğunuz soruya daha sözünüz bitmeden hemen bir cevap verir ve sizi şaşırtmaya çalışır. Şaşkınlıkla soracağınızı ve aklınızdakini dağıtmaya çalışır.
Eğer sevgiliniz size yalan söylüyorsa sizinle göz temasında asla bulunmaz. Sürekli başka yerlere ve başka şeylere bakarak size cevap vermeye ve konuşmaya çalışır. Siz bu durumda onu suratınıza bakacak şekilde konuşmaya çalışın.
Yalan söyleyen erkeklerin avuçlarının içi terler ve sürekli konuşken avuçlarının içini silerek ve el kol hareketleri yaparak konuşur. Bunun kendisi de farkında değildir. Ancak uzmanlar araştırmalar sonucunda bunun gerçek olduğunu kanıtlamıştır.
Erkelerin çok kullandığı yollardan birisi de soruya soruyla karşılık vererek karşısındakinin dikkatini dağıtmaya çalışmaktır. Size sorulan sorulara cevap verirken kendi sorularınız arada kaynar ve cevapsız kalır.Ayrıca  bir erkek yalan söylüyorsa sorulan sorular doğrudan cevap vermek yerine dolaylı yollarla cevap vermeye çalışır. Sorulan sorulara başka cevaplar vererek konuyu değiştirme çabası içine girer.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica