Kadın.Net

Yalan söyleme sanatı ve erkekler

Yalan söyleme sanatı ve erkekler

Yalan söylemek gerçekten bir sanattır ve erkekler hiç bir mecrada yakalayamadığı başarıyı ne hikmetse yalan söylerken gösterir.
Bir erkek, bir kadının duymak isteyeceği her şeyi son derece şık bir sunumla kadına söyleyebilir ve son derece inandırıcıdır. Bir erkek kendini olduğundan çok farlı bir profille gösterebilir ve bunu sadece zengin kelime hazinesi ile başarabilir. Olduğu gibi değilde sizin olmasını istediğiniz erkeği size çok şık bir ambalaj ile sunabilir. Duymak istediğiniz sözleri, görmek istediğiniz tavırları istedikten sonra gayet kolay bir şekilde size sunabilir.
yalan
Bir erkek özellikle sıkıştığı zamanlarda sadece bir kaç saniye içinde son derece inandırıcı bir senaryo yazarak kendini ve olayları çok farklı bir şekilde anlatabilir ve sizde muhtemelen zaten ikna edilmek istediğiniz için, zaten inanmaya hazır olduğunuz için yalanlarına inanır ve kabullenirsiniz.
Yalan söyleyen bir erkeği gerçeklerle yüzleştirdiğinizde bile karşınızda son derece rahat bir profil görebilirsiniz. Çoğu durumda erkek istemediği sürece yalanını yakalayamazsınız veya itiraf ettiremezsiniz.
Birçok erkek kendine has bir sanat edasıyla yalanlarını hiç fark ettirmeden bir çok kadına aktarabilir ve kendini olduğu gibi değil göstermek istediği gibi sunabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica