enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekleri çıldırtan sorular

Erkekleri çıldırtan sorular
A+
A-

Duygusal ilişkilerde nedense erkekler kendilerine sürekli soru soran kadınlardan nefret etmeye başlarlar. Sorulan her soru nedense erkeklere hesap sormak olarak algılandığı için muhtemel bir tartışma konusudur.
Erkeklerin en çok çıldırdığı soruların başında, nerdeydin sorusu geliyor. Kadın bir kaç saat haber alamadığı veya geç kaldığını düşündüğü erkeğe mesaj atarak veya arayarak ilk sorduğu soru olan nerdesin, nerdeydin soruları, erkeklerin şikayet ettiği sorulardan biri. Aslında çıldırmaya gerek yok, nerdesin nerdeydin sorularını duymak istemeyen erkekler, sevgilinize, karınıza bu soruları sorduracak uzun süre ortadan kaybolmayın.
soru
Bunun yanında telefonun niye meşguldü, kimle konuşuyordun sorusu erkeklere en çok sorulan çıldırtma sorularından biridir. Kadını kuşku içine düşürecek hareketler yapmıyorsanız hiç bir kadın kuşku ile kimle konuşuyorsun bu kadar uzun süre diye soru sormaz.
O kadın kim, o kız kim soruları da yine erkeklerin en çıldırdığı sorular arasında yer alıyor. Kadınları kıskançlık krizlerine sokacak hareketler veya samimi konuşmalar yaparak gereksiz bir samimiyet kurarsanız, doğal olarak da sık sık o kız kim, ne konuştunuz diye sorulara muhattap olursunuz.
Nerdesin, telefonun neden kapalıydı, telefonun neden meşguldü, o kız kim, bu kadın kim sorularına muhattap olmak istemeyen erkekler, bu sorulara ortam hazırlayacak hareketlerden uzak duracaksınız. Böylece hayat her iki taraf için daha kolay olacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica