Kadın.Net

Uzun Saçlar ve Özel Günler İçin Modeller

Uzun Saçlar ve Özel Günler İçin Modeller

Uzun saç her ne kadar görünüş olarak çok şık olsa ve son yıllarda çok moda olsa da güzel uzun saçlar için doğru saç modellerini seçmelisiniz. Genel olarak uzun saçlar için bilinen modeller topuz modeli, balıksırtı saç örgüsü, taç örgü modeli, at kuyruğu, saç bandı örgüsü modeli tercih edilir. Uzun saçlara model verirken hangi mekana hangi ortama gidecekseniz ona göre bir model seçmelisiniz. Örneğin günlük hayatta veya okula giderken uzun saçlar saç bandı şeklinde örgü modeli kullanabilirsiniz. Gece dışarı çıkıyorsanız uzun saçlara maşa atabilir veya düz fön çekecekseniz parlak taşlı bir taç kullanabilirsiniz. Uzun saçlar hacim olarak ağır olduğu için hangi modeli kullanırsanız kullanın daha çabuk bozulur. Bu sebeple uzun saçlar son şeklini aldıktan sonra mutlaka sert saç spreylerinden kullanmalısınız.

Uzun Saçlar ve Özel Günler İçin Modeller

Bu stiller, uzun saçlarınızı parti veya özel bir etkinlik için değiştirmek istediğinizde size ilham verecektir.

uzun saçlar özel günler için

Saç, tepede büyük bir at kuyruğu hâlinde toplanmış ve daha sonra kıvrımlar verilen bölümlere ayrılmıştır. Eğer saçınız bu stil için yeteri kadar uzun değilse postiş kullanabilirsiniz.

Canlı sarı ve bakır tonları saça parlaklık katar. Arkadaki saç, yüksek bir at kuyruğu ile sağlam bir biçimde toplanmıştır. Saç daha sonra bölümlere ayrılıp kıvrımlar hâlinde tutturulmuştur. Ön bölümdeki saç da hafif bir dalgayla arka bölüme eklenmiştir.

uzun saçlar özel günler için 1

A Son derece kıvırcık olan saçlar, arkada toplanmış ve firketelerle tutturulmuştur. Çekici bir görüntü için lülelerin yanlardan düşmesine izin verilmiştir.

uzun saçlar için

A1 Uzun saç yukarıda toplanmıştır; bu saçın özelliği, dağınık bir görüntü vermesiyle birlikte yüzün etrafına düşen yumuşak dalgalardır.

A2 Bu stilin, temelini yukarıda toplanan at kuyruğu oluşturur. Saç, daha sonra kıvrımlar oluşturularak tel tokalarla tutturulmuştur. Son olarak perçemler tek bir tarafa taranmıştır.

ETİKETLER:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica