enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Tercih Edilen Kadın Özellikleri

Tercih Edilen Kadın Özellikleri
A+
A-

Tercih Edilen Kadın Özellikleri
Erkeklerin bazı kadın özelliklerine dikkat ettikleri ve vazgeçemediği bazı durumlar vardır. Her şey güzellik ve bakım vs.. durumlardan ibaret değildir. Aslında erkeler evlenilecek kadınlarda sakinlik, dinginlik, güler yüzlülük, ararlar. Kısacası huzur ve mutluluk ararlar.
Erkekler her zaman kadınların çok konuştuklarından, sürekli şikayette bulunduklarından bahsederler. Kendilerine anlayış gösterilmediğini düşünürler. Erkekler kendilerine zaman ayırmayı ve özgür kalmayı çok isterler. Bu yüzden de sevgililerinden kendilerine saygı göstermelerini ve şikayette bulunmalarını istemiyorlar.
Her zaman kadınların kendilerini güldüren erkeklerden hoşlandıkları söylenir. Ancak bu durum erkekler içinde geçerlidir. Erkeler kendilerini güldüren ve mutlu eden kadınları çok severler. Ona sorunlarını sıkıntılarını unutturup bir de üstüne sizin baskılarınızın olmadığını düşünmek onu kendilerinden alacaktır.Eğer karşınızdaki erkeği güldürebiliyorsanız siz onun hayatında farklı bir yerdesiniz demektir.
Kadınlar daha çok sevgililerinde romantiklik ararlar ve hep erkeklerin romantik olacakları gibi bir yargıya kapılırlar. Ancak bilmedikleri bir şey var ki aynı duygular erkeklerde de var ve erkeklerde romantik kadınlardan çok hoşlanırlar. Dozunu ayarlayarak onu kendinize çekmenizde kolay ve güzel bir yöntemdir romantizm yapmak.
Erkekler her ne kadar kendileri yalan üzerine kitaplar yazmış olsalar da kendileri yalanı pekte sevmezler. Onlara göre ilişkide gerçekçi davranmak yalandan ve riyadan uzak olmak önemli bir şarttır. Dürüst olmak birinci şarttır erkekler için. Onara göre konuşmaya değer durumlar ortaya konulmalı ve zaman harcanmalıdır.
Erkekler için kadınların çekiciliği çok önemlidir. Çok çekici bir kadın gördükleri zaman akılları başlarından gider. Hele de bunun için daha fazla uğraşılacak olursa erkekleri kafa yapmanız daha kolay görünmektedir. Erkeklerin aklı fikri sadece cinsellikte değildir bunu unutmayın. Çocuklarıyla ilgilenen iyi bir anne, mutfakta güzel yemekler yapan kadın görmek isterler. Bununla beraber kendilerini her anlamda etkileyen bir insan ararlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica