Kadın.Net

Sevgilinizi Şımartmayı Deneyin

Sevgilinizi Şımartmayı Deneyin

Sevgilinizi Şımartmayı Deneyin
Kadınlar kadar erkeklerde şımartılmayı, özel olduğu nu hissetmeyi ,sterler. Bunun için çok büyük şeyler yapmanıza erek tok. Sadece onun belirli hassas noktalarını yakalayın ve ona göre hazırlıklar yapın
Sevgiliniz sürprizlerden hoşlanıyorsa onun için güzel bir parti düzenleyebilirsiniz. Doğum günü sevgililer günü vs.. özel günleriniz için yapacağınız sürpriz parti ona kendisini özel hissettirecektir. Kendisini özel hisseden ve onun için bir şeyler yaptığınızı düşünen erkek size daha bağlı olacaktır.
Sevgiliniz için güzel sözler yazmaktan kaçmayın. Mesaj olarak, telefonuna not olarak, bilgisayarına  ya da ceplerine küçük kağıtlar bırakabilirsiniz. Bu şekilde notlar bırakmanız sizi ona hatırlatacaktır ve size karşı bir sevgi durumu daha olacaktır. Sizin onu sevdiğinizi ve sizi sürekli hatırlayacak ve aklından hiç çıkmayacaksınız.
Erkekler kadınların kendilerine güvenmesini çok isterler. Eğer siz sevgilinizin yanında güvende olduğunuzu hissettirirseniz ona bu onun çok hoşuna gidecektir. Yanında erkeksi konulardan konuşup ona benliğini hissettirecek davranışlarda bulunursanız bu onun hoşuna gidecektir.
Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer lafı oldukça doğrudur. Eğer sevgilinizin sevdiği yemekleri biliyorsanız sadece bu yemekleri yapmanız yeterli olacaktır. Uzun uzun uğraşlara gerek yok onun sevdiği yemeğin tek bir tanesini yapmanız bile onun için uğraştığınızın göstergesi olacaktır onun.
Sevgilinizle sevişmek isteyebilirsiniz. Bu çok doğal bir durumdur. Bu konuda çekinmenize gerek yok. Çünkü sevişmek için ilk isteğin sizden geldiğini bilmek onu istediğinizi ve onunla birlikte olmak istediğinizi hissetmesi onun size daha bağlı olmasını sağlayacaktır.
Her gün mutfakta ya da oturma odasında kahvaltı yapmayın artık. Bir sabah kalkın ve yatağına kahvaltı hazırlayarak götürün sevgilinize. Küçük bir öpücükle uyandırdığınızda sizi kahvaltısıyla birlikte karşısında görmek onu oldukça mutlu edecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica