enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadınların Anlaşamadığı Erkek Modeli!

Kadınların Anlaşamadığı Erkek Modeli!
A+
A-

Kadınların Anlaşamadığı Erkek Modeli
Kadınlar için değer verilmek ve önemsenmek çok önemlidir. Ancak bazı erkeler vardır ki evleneceği kişinin annesinin aynı özelliklerini taşımasını isterler. Anne sözünden çıkmayan, annesinin düşüncelerine daha çok değer veren, süt kuzu olarak tabir edilen erkek tipleri kadınların asla tahammül edemediği erkek tipidir.
Sorumluluk sahibi olmayan erkekler kadınlar tarafından tercih edilmeyen erkek tipidir. Kadınlar iş bilmeyen, dağınık ve tembel olan, arkasını toplamak zorunda kaldıkları erkek tiplerini sevmez kadınlar. Basit sorumlulukları alamayan erkeklerin evlilik gibi ciddi durumlar da hiç sorumluluk alamayacağını düşünürler.
Kadınlar özel günlere önem verirler. Erkeklerin de aynı şekilde önem vermelerini beklerler. Ancak her şeyi çok iyi ezbere bilen erkeklerin özel günleri hatırlamadıkları zaman kadınlar çok sinir olurlar ve o erkekle aslaanlaşamadıklarını düşünürler.
Kadınlar sevgililerinin hayatında nerde olduklarını bilmeyi çok isterler. Ancak bazı erkekler vardır ki sevgililerini ailelerine arkadaşlarına normal bir arkadaş gibi tanıştırırlar. Kadınların bu duruma sinir olmaları çok doğaldır. Çünkü ne istediğini bilmeyen kişilikler olarak değerlendirirler erkekleri.
Kendi düşüncelerine çok önem veren ancak sevgililerini önemsemeyen erkekler kadınlar tarafından itici bulunurlar. Sporu maçı çok seven ancak sevgilisinin arkadaş buluşmalarıyla gitmesini gereksiz ve sıkıcı olarak buluyorsa bu erkeler kadınlar tarafından gereksiz olarak görülüyor.
Kadınlar için para konularına girmek çok sinir bozucu bir durumdur. Ancak bazı erkekler var ki her şeyin para hesabını yapıp en ufak detayına kadar düşünen kişiler sevilmezler. Kadınlar için para muhabbetlerine girmek ayrılığın yollarına düşmek demektir.
Kadınlar çapkın erkekleri sevmezler ve asla onlarla ciddi gelecek düşünmezler. Her gördüğü kadına bakan ve her önüne gelenle çıkan erkekler uçkur düşkünü olarak adlandırılan erkek tipidir. Kadınlar bu tarz erkeklerden uzak durmayı tercih ederler ve sürekli tartışma halli dururlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica