Kadın.Net

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Adaletli, eşitlikçi ve insan ilişkilerinde orta yolu bulan ve mesafeli olan terazi erkeği hakkında bilgiler sunacağız. Bu urcun erkeği herkese eşit mesafede durmasıyla ünlüdür. Eğer sevgiliniz ya da eşiniz terazi burcu ise onu muhakkak dinleyin ve onunla ilgilenin. İlişkinin başında her ne kadar size kendini tam olarak açmasa da sizin ona olan ilginiz ve onun görüşlerine duyduğunuz saygı neticesinde kendini size açacak ve bütün detaylarını size anlatacaktır. Ancak bazen bunu sırf size değil yakınındaki diğer insanlara da bu tavrı sergileyebilir. Bu durum sizi biraz üzebilir.
Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı
Ancak hemen karamsarlığa kapılmayın çünkü terazi burcu erkeği için daima özel kalacaksınız. Terazi burcu erkeği zor beğenir bu yüzden zevkine güvenilmesinden ve bunu hissetmekten çok hoşlanır. Herkese eşit mesafeli durmak istediğinden hep iki ateş arasında kalır. Kadın ruhundan anlayan ince bir yapısı vardır. Bakımlıdır ve karşısındaki kadına kur yapmaktan hoşlanır. Kendisiyle ilgilenmeyi seven, bakımlı, giyimine önem veren kibar ve konuşmasına dikkat eden bir erkektir. Eğer bir terazi erkeğine aşıksanız onu elde etmeniz zor olabilir. İlginize her zaman göstermelisiniz. Bir an ilginizi üzerinden çekerseniz başka yerlere kaymasına neden olursunuz. Sevdiği kadının yanına yakışan akıllı, güzel ve konuşmasıyla herkesi kendine hayran bırakabilecek biri olmasını ister.
Hayatla ve çevresiyle ilgili kötü haber almaktan pek haz etmeyen terazi erkeği devamlı kötü haber veren tabir yerindeyse şom  ağızlı kadınlardan pek hoşlanmaz. Kimseyi incitmek ve kırmak istemediği için hiç kimseye hayır diyemez ancak bazen bu durum kendinden feragat etmesine ve üzülmesine neden olabilir. Kimi zaman yakın kimi zaman uzak tavırları size dengesiz gelebilir. Mükemmel bir kadın ve mükemmel bir ilişki peşinddir hep. Eğer bir kadınla ciddi düşünüyorsa onu sonsuza dek sahiplenir. Kalbini kazanmak zor olsa da kazandığınız takdirde sizinle bir ömür geçirebilir. Yalnızlıktan hoşlanmazlar. Bazen tutumsuz tavırları sizin aşkınızdan emin olmak ve sizi test etmek içindir. Tam bir güven içinde oldukarında evliliği düşünürler.
 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica