enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Taviz Yok

Taviz Yok
A+
A-

Aşk ve erkekler konusunda nedense madur olan taraf hep kadınlar oluyor. Neden en çok aldatılan kadın neden en çok üzülen kadın. Kadınlar çok fazla fedakarlık yapıyor. İlişki başladığı ilk dönemlerde burnu havada takılan kadın ilişkinin ilerleyen zamanlarında bir anda geyşa oluyor. Aslında bir kadının gerçek anlamda geyşa olması oldukça güzel bir eylem olur. Fakat bunu sevgilinizle ilk tanıştığınız zamanlarda değil ilişkinizin biraz daha ilerleyen vakitlerinde yapmanız gereklidir. İlişki başladığında doğal olmak olduğunu gibi görünmek sağlam bir ilişkinin temellerinde bulunur.
Taviz yok
Bir ilişkiye başlarken kendinizi olduğunuz gibi kabullendirmelisiniz yoksa ilerleyen zamanlarda rol yapmak oldukça zor olacak ve değişmeye başladın sözleri duymaya başlarsınız. İlişkiye başlarken oldukça fedakar görünen taraflar zaman ilerledikçe bencil gibi görünmeye neden olur. Bu nedenle ilişki başlarken kesinlikle doğal olunmalı ve gerçek olan düşünceler ve duygular belli edilmelidir. Doğal davranmak derken kimse fiziksel olarak evinizde çekinmeden yaptığı davranışları yeni ilişkiye başlarken veya ileriki zamanlarda yapmamalıdır. Bazı ilişkilerde doğal ve rahat davranmak her iki tarafında hoşuna gider. Bazı ilişkilerde daha resmi olan davranışlar iki tarafıda mutlu eder.
Öncelikle olduğunuz gibi görünmeli ve boş vaatlar vermemelisiniz. Özellikle kadınlar ilişkiye başlarken erkeğin annesi hakkında çok yumuşak davranır görmeden sever oysa olması gereken tanıdıktan sonra da olsa saygısızlık etmemeli ve erkeğe annesi hakkında olumsuz yorum yapmamalıdır. İlişkiler de en büyük sorun kadının çok konuşması da gelmektedir. Boşa konuşmak erkeği uzaklaştırır. Erkeklerle sohpet edin yerine göre asker arkadaşı gibi sohpet edin yerine göre romantikliğinizi ve seksiliğinizi kullanın.
Kadınlar ilişkide çok fazla fedakarlık yaparsa karşılık göremediğinde savaş ilan eder ve duygusal çöküntü yaşar. Kendinizden çok fazla taviz verirseniz bu sizi o anlık mutlu etsede zamanı geldiğinde ah bunları da yapmıştım moduna girmenize neden olur. Ne kendinizden çok fazla ödün verin öte yandan sevgilinize eşinize saygısızca önemsemez de davranmayın. Kararında davranın orantılı ve ölçülü olun. Özellikle ilk tanıştığınızda kendinizi muhteşem biri gibi göstermeyin ki kimse daha sonra sen çok değiştin diyemesin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica