enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkeklerin Terk Etme Nedenleri

Erkeklerin Terk Etme Nedenleri
A+
A-

Erkekler özgürlüklerine aşırı derecede düşkündürler. Eğer bir erkek sevgilisi tarafından çok bunaltıyorsa bu erkek ayrılmak için düşünmeye başlamıştır bile. Sürekli sorguya çekmeler, her işlerine karışan kadınlar vs.. durumlarından hiç hoşlanmazlar. Zaten bağlılık kurdukları zaman yapılan her şey beraberdir. Ancak kadın sürekli baskı halindeyse o erkek kaçmaya başlamıştır.
Erkekler kadınlarda çok şey aramazlar ancak aradıkları özelliklerin olmasını isterler. Kadınlara göre yaptıklarında bir yanlış yoktur ve doğaldır ancak erkek bunlardan rahatsız ise arada sorunlar çıkmaya başlayacaktır. Erkeği bunaltan davranışlardan uzak durun aksi takdirde sevgiliniz sizden uzak duracaktır.
Erkeklerin Terk Etme Nedenleri
İlişki için çok önemli meselelerden birisi de cinsel yaşamdır. Sevgilinizle birlikteyken mutlu değilseniz, zevk almıyorsanız, sevgilinizle sevişmek istemiyorsanız bunları sevgiliniz hissettiği zaman kızacaktır. Sizin onunlayken isteksiz olmanız onu oldukça fazla rahatsız edecektir. Çünkü ilişkiyi ayakta ve heyecanlı tutan en önemli etkendir cinsel yaşam. Aksi olduğu zaman erkek hayatından çıkarmak ister o kişiyi ve terk eder.
Erkeklerin bekar hayatlarında ne kadar çapkın olduğunu herkes bilir. Azı erkekler vardır ki bunu hayatlarına bir yaşam faktörü olarak yerleştirmişlerdir. Bu erkekler bir ilişkiye başladıklarında artık çapkınlık hayatlarında son bulmaya başladıysa ayrılığı seçerler. Çünkü onlar için önemli olan eğlence ve çapkınlık yapmaktır.
Erkekleri hayatınızdan uzaklaştırmak istemiyorsanız sürekli evlilikten bahsetmeyin. Özgürlüğüne düşkün ve evliliğin sorumluluğu altına girmeye hazır olmayan erkekler evlilik konusu çok gündemde olunca ve iş ciddiye binince bir an evvel ilişkiye son vermeyi ve sizden ayrılmayı düşünecektir.
Bazı erkekler vardır ki tüm bunlar haricinde sizden sıkılmış ve başkasına aşık olmuş olabilir. Kabullenmes zor olabilir ancak ilişkilerde rastlan bir durumdur bu. Eğer sevgilinizin aklına ve gönlüne başka biri düştüyse bu sizin için oldukça zor anlar yaşatacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica