Kadın.Net

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Şeyler

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Şeyler

Erkekler kadınların sürekli kendilerini aramalarından rahatsız oluyormuş gibi görünseler de aslında bu durumdan oldukça memnundurlar. Sürekli kendilerini düşünen, merak eden ve seven birileri var diyerek kendilerini özel hissederler. Bu yüzden sevgiliniz çok aramanızdan şikayetçi görünse bile inanmayın
Erkekler kadınların uzun sürede hazırlanmalarından giyinmelerinden oldukça rahatsızdırlar. Ancak bu giyim kadar uzun süreyi soyunmaya harcasanız da erkekler bundan şikayetçi olmazlar. Çünkü sizi soyunurken görmek onları anlayamayacağınız hislere sokmaktadır.
Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Şeyler
Erkekler sürpriz yapmayı pek sevmezler bilirsiniz. Ancak kendilerine yapılan sürprizlere de bir o kadar bayılırlar. Ben anlamam sürpriz yapmaktan gibi sözlerin arkasına saklansalar da kendilerine yapılınca sürpriz hakkında değerlendirmeleri yaparlar. Erkekler boş duran kadınları hiç sevmezler. Onlar için sürekli aktif olan ve bir şeylerle uğraşan kadınlar yeteri derecede iyidir. Belki sizin yaptıklarınızı, hobilerini eleştiriyor olabilirler ancak bunları seyrederken emin olun ki mutluluk hissediyorlar. Çünkü erkeler eli işe yatkın kadınlardan hoşlanırlar.
Erkekler hastalandıkları zaman ne kadar nazlı olurlar herkes bilir. Çekilmez bir durumda olurlar. Ancak bu durumda bile onlardan sevgisini ve ilgisini esirgemeyen sürekli yanlarında olan kadınları gelecek bir yaşam için ideal eş olarak görürler. Erkekler bakımlı kadınlara hayranlıkla bakarlar. Ancak bilinir ki erkekler kadınların bakımları için harcadıkları paraları her zaman gereksiz olarak görürler ve kızarlar. Buna rağmen güzel kadınlara hayranlıkla bakmaları da ne büyük bir zıtlıktır.
Erkeklerin çoğu özel günleri hatırlamazlar ve hep son dakika haberleri olduğu içinde bir bahane uydururlar. Ancak kadınların özel günler verdikleri önemleri ve her zaman hatırlamaları erkeklerin çok hoşuna giden bir durumdur. Kadınların bağlılıklarına bayılırlar.
İş hayatı yada özel hayatın da başarı olan kadınları erkekler çok severler. Başarılı ve becerikli kadın erkeklerin her zaman gözdesidir. Çünkü erkekler tembel ve başarısız kadınlara yaklaşmayı asla tercih etmezler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica