enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Erkekler Kadınlarda Neyi Sevmezler

Erkekler Kadınlarda Neyi Sevmezler
A+
A-

Erkekler alışveriş delisi ola kadınlardan hiç hoşlanmazlar. Hele de kendilerini zorla alışverişe götüren ve durmadan para harcayan kadınlardan uzak dururlar. Erkekler alışverişte direk beğendiklerini alır ve çıkarlar. Ancak kadınların beğenmeme ve sürekli dolanma durumlarında kafayı yiyecek duruma gelirler. Onu bunaltacak bir alışverişe çıkması için zorlamayın, baskı yapmayın.
Erkekler için bakımlı kadınlar çok önemlidir. Onlar kadınlarda istemedikleri şeyleri görmekten rahatsız olurlar. Ne olursa kadınların özellikle vücuttaki kıllar konusunda daha hassas ve titiz davranmalarını isterler. Erkeklere göre bakım çok çok önemlidir ve kadın dediğin bakımlı olmalıdır.
Erkekler Kadınlarda Neyi Sevmezler
Erkekler çok konuşan kadınları hiç ama hiç sevmezler. Onlar yeri ve zamanı gelince konuşan ve yeri gelince susmayı bilen kadınları severler. Sürekli konuşan ve kafa patlatan ve her zaman son sözü ben söyleyeceğim derdinde olan kadınlar erkekler tarafından itici olarak görülürler. Haksızken bile haklı görünmek için uğraşmayın. Yeri geldiğinde haklısın, tamam demeyi öğrenin. Kendinizden soğutmayın.
Erkeklerin sevmediği durumlardan biriside kadınların kendi aralarında ki her konuşmayı gelip sevgililerine anlatmalarıdır. Erkekler dedi kodu yapılmasını sevmezler. Erkekler kadın dedikodusundan hiç hoşlanmaz, hatta nefret ederler. Arkadaşlarınızla aranızda geçen her konuyu eşinize anlatmayın, kendi içinizde yaşayın.
Erkekler için kavga sırasında asla cinselliği öne sürmeyin. Erkekler cinsellik konusunda kendilerine tehdit savrulmasından hiç haz etmezler. Kavga sırasında bundan sonra sana cinsel hiç bir şey yok demeniz sevgilinizin sizden uzaklaşmasına neden olacaktır. Cinselliği silah olarak kullanmayın. Sonuçta dünyada bir kadın siz değilsiniz. Erkeğinizi başka kadınlara yöneltirsiniz. Sonuç olarak da siz üzülürsünüz.
 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica