enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sürekli Tartışmalarda Ne Yapılmalı?

Sürekli Tartışmalarda Ne Yapılmalı?
A+
A-

Sürekli Tartışmalarda Ne Yapılmalı
İlişkiniz artık zaman almaya başladı ve sürekli tartışmalar arttı. Cicim ayları bitti artık ve ilişkiniz zor durumda. Her gün yeni tartışmalar ve yeni sorunlar çıkmaya başlıyor. Ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Ya da yaptığınız şeyler yanlış geliyor. Peki kavga ve tartışma durumlarında çiftler sorunları azaltmak ve ilişkinin devamını sağlamak için neler yapmalıdırlar.
Ne kadar kavga ederseniz edin asla saygınızı kaybetmeyin. İlişkilerin bitmesine sebep olan şeylerden biri kavga değil aslında saygının kaybolmasıdır. Arada ki saygı kalkarsa zaten ilişkinizde sevgi de kalmayacaktır. Eğer siz sevgiliniz seviyorsanız ve onu kaybetmek istemiyorsanız kavga sırasında hakaret edici, rencide edici, üzen, kıran sözlerden ve tavırlardan kesinlikle uzak durun.
Her kavganın ardından ayrılık yaşamak tekrar barışmak, ya da çekip gitmek doğru değildir. Bunu yaptığınız zaman sevgilinizin ya da eşinizin ilişkinize güveni kalmayacaktır. Sizin onu yarı yolda bırakacağınızı ve her kavganın ardından üzüleceğini aklında bulundurur. Ayrıca bunu yapmanız zaten ilişkinizi çok fazlasıyla sarsacaktır. Sizin direnmeniz ve eşinizi sevdiğinizi göstererek sorunları halletmeye çalışmanız eşinin içinde istek uyandıracaktır.
İlişkinizde güven konusunda sorun yaratmayın asla. Güvensizliğin olduğu ilişkilerde arada daha fazla sorunlar yaşanacaktır. Düşünün eşinize güvenmediğinizde ilişkinizi ne kadar devam ettirebilirsiniz. Aynı şekilde size güvenmeyen sevgilinizde ilişkisini devam ettirmekten uzak duracaktır. Güven olmazsa ilişki asla olmaz.
Sevdiğinizi söylemekten çekinmeyin. Eşiniz ya da sevgiliniz. Onu seviyorsunuz ve aşıksınız bu çok normal ve gayet güzel bir durum bunu kendisine söyleyerek dile getirin ki o da bundan mutlu olsun. Aradaki sorunlar kavgalar sırasında hep sevginiz ve aşkınız ön planda olsun. Kıyamasın sizi üzmeye sevgisi daha ağır bassın.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica