enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Suçlamayın

Suçlamayın
A+
A-

Evlilikte sorunlar karşılıklı tahammulsüzlükten ortaya çıkıyor ve anında bitirme yönünde eğilimler olabiliyor. Evlendikten sonra kocam çok değişti diyen kadınlar biraz düşünseler kendileride ne kadar çok değişti anlayacaklar. Ben olumlu yönde değiştim diyen kadınlarda çoğunlukta herkez kendine göre olumlu özelliklerini görebilir. Kadınlar çok konuşan ve erkekler de genellikle susan canlılar olarak bilinir. Kadınlar sinirlenince ağzına gelen herşeyi sayar özellikle erkeklere sen bana bunu yaptın annen bana şunu dedi baban bana bunu almadı vs vs özelliklede kadınlar en ufak bir kavgada bütün bir geçmişi kaç yıllık olursa olsun bir anda ortaya serebilir.
Suçlamayın Önerin
Erkekler genellikle hatası olduğunu bilir ve sessiz kalır oysaki erkek de iki çift laf edip sende şöyle yaptın demek ister ama bilir ki yarım saat kalan konuşma dört beş saate kadar uzayacaktır. Bu sebeple erkekler susar ve size hatanızı söylemez. Kadınlarda hata kabullenme özelliği bulunmamaktadır. Kavga esnasında he riki tarafta pişman olacağı sözlerden kaçınmalı daha sakin tartışma şeklinde karşılık konuşarak uzlaşmaya gidilmelidir. Kadınlar erkeklere alttan alttan ayar yapmalı ona seni seviyorum aşkım diyerek olması istediği olayı daha yumuşak anlatmalı ve istemelidir.
Ben sende gördüğüm aşık olduğum bu özellikleri çok özledim hayatım diyerek kısa ve öz konuşmaladır. Ara ara erkekler bu tarz sözler söylenmesinden hoşlanır. Özellikle yargılayıcı sorgulayıcı ve suçlayıcı olmayın. Her zaman ılımlı yaklaşın ses tonunuz her zaman yumuşak ve sevgi içerikli olmalıdır. Bu şekilde kadınlara düşen görev çok ağır çok fazla gibi görünsede aslında temizlik yaparak yorulup komşularla münakaşa edip sinirlerinizi harap etmezseniz eşinize çokda güzel zaman ayırır ve onunla paylaşımlarınızdan çok mutlu olmaya başlarsınız.
Eşinize karşı bu şekilde yaklaşmak için çenenizi tutmanız sürekli size karşı yaptığı hatalarını söylemememiz gereklidir. Eşinize karşı yumuşak davranmak çok zor değildir. Emin olmalısınız ki sürekli geçmişi açarak düşünürek kendinizi üzmeniz eşinize ters davranmanız daha yorucu ve üzücü olmaktadır. Bu şekilde davranmak yerine sevgi dolu sıcak kanlı olmak size her zaman iyi bir yuvanın yöneticisi olmanızı sağlar.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica