enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Evlilik'te Aşkı Canlı Tutmanın Yolları

Evlilik'te Aşkı Canlı Tutmanın Yolları
A+
A-

Aşk insanoğlunun yaşamaya doymadığı ve hiç bir zaman hayır demediği bir duygudur. Aynı kişiye sürekli aşık olabilir eşinizi kendinize  hayran bırakıp aşkını yenileyebilirsiniz. Evlilik ilk günlerinde ilk aylarında daha heycan verici gelir ve halk arasında söylenen cicimayı geçtikten sonra herşey sıradanlaşmaya başlar ve heyecan yavaş yavaş ortadan kalkar çiftler birbirlerini belli oranda keşfetmiş olunca heyecanda azalmış oluyor. Nasılsa evlendim dönemleri başladığında aşk yavaş yavaş yok olmaya başlar. Eğer kadın ve erkekte nasılsa evlendik bi yere de gidemez nikah oldu ayrılmaz diyerek çiftler yavaş yavaş gerçek karakterlerini ortaya çıkarmaya başlıyor.
Evlilik'te Aşkı Canlı Tutmanın Yolları
Önceleri daha hoş görülü olduğu şeylerde size sert davranabiliyor. Kadınlar önceleri her buluşmalarda saatlerce ayna karşısından ayrılmazken evlendikten sonra zamanla bu süre kısalır ve çoğu zaman günlük ev kıyafetleri sadece gezmeye giderken üzerinden çıkarır. Bakımlı olmak kendini salmamak gereklidir. Hiçbir zaman boş boş konuşmayın eşinizle ilgilenin onu heyecanlandırmak sizede heyecan verecektir. Evliliğin ilk yıllarında seks oyunlarına gerek yoktur. Seks bir kaç yıl kendi heycanıyla sizi idare eder.
Öncelik eşiniz ile aranızdaki saygıyı kaybetden aynı evi sevgi ve şefkat ile sarmalısınız. Kadınlar ev işleri ve çocukla meşgul olmaktan ne kendisine nede eşine zaman ayıramıyor. Gün boyu temizlik ve yemek yaparak yorulan kadın komşularına vakit ayırırken kendi bakımlarına vakit ayırmayı gereksiz buluyorlar. Çocuklarıyla da yeterince ilgilenemeyen kadınlar gün içerisinde sürekli gerekli olmayan yerleri temizlemekten akşama yorgun bitkin bir halde eşini karşılıyor. Oysaki erkekler ev işleri ile ilgilenmezler sizin nereleri sildiğiniz onun için önemsizdir. Erkekler için en önemli şey eşinin kendisiyle ilgilenmesidir.
Bir erkek iyi anne olan kadınlarada hayranlık besliyor. İyi anne demek çocuğu yedirmek temizlemek değildir. Çocuklarına karşı şefkatli, sevgi dolu ve her haline sabırlı olması gereklidir. Gerekli gereksiz yorgunluklarından çocuklarına bağıran bir anne oldukça itici görünmektedir. Erkekleri aşık edecek en güzel şey biraz kendinize de eşinizede zaman ayırın. Temizlik ile harcanan vakitte eşinize her gün farklı lezzetler hazırlayın onun için evde bütün gün birşeyler yaptığınızı gösterin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica