enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sınırlarınızı Zorlayın..

Sınırlarınızı Zorlayın..
A+
A-

Karşılıklı aşk yaşayan çiftlerin birbirlerini her anlamda mutlu etmek istemeleri muhteşem birşeydir. Tabi bunu yaparken onun istediği şeyleri yapıp tamamen kendinizden vazgeçmeniz anlamına gelmiyor. Cinsellik konusunda uzmanların bakışı erkekler bazı zamanlarda kadınlardan fazla rahat davranabiliyor. Bu sebeple erkeklerin fantazi dünyası kadınlara göre daha özgürdür.  Uzmanlar bu konunun devamında şunuda ekliyor : Cinsellik de herkes için sağlıklı olan erkek yada kadın farketmeksizin haz alınacak şekilde yaşanmasıdır. Karşı cinse yanlış
anlaşılma korkusu yaşamadan cinsellikte yaşamak istediğiniz bütün fantazilerinizi anlatmalısınız.
Şu bir gerçektir ki erkekler yatakta özgürlük isterler…
Erkeklerin cinsellik anlayışları kadınlara göre çok daha farklıdır erkekler yatakta
her zaman sınır tanımadan özgürce sevişmek isterler. Kadınlar bu durumlardan rahatsız olmasınlar ve onlarda yatakta sınır tanımadan zevk almanın yollarını düşünseler iyi olacak. Kadınların yaşamları boyunca uğradığı piskolojik baskı nedeniyle eşlerine karşı herzaman çekingen davranırlar ve bu konuda hiçbir zaman rahat olamazlar. Eşinin onu yanlış anlamasından korkan kadınların sayısı oldukça fazladır.
Sınırlarınızı Zorlayın..
İlk önce bir kadın kendini keşfetmeli ve cinsellikte hoşuna giden herşeyi bulmalı daha sonra eşiyle bunları paylaşmalıdır. Bazı kadınlar yatakta oldukça masum olmayı severler bazıları ise tam tersi durumdadır. Erkekler yatakta masum aramazlar sınırlarını zorlayacak kadınlardan hoşlanırlar. Kadınlar kendilerini tanıdıktan sonra partnerlerininde nelerden hoşlandığını bilmeli ve yatakta yönlendiren olmalıdırlar. Erkekler eşlerinden hoş fantaziler duymaktan hoşlanırlar. Sınırlarınızı zorlayın ve yatakta mutlu uyumanın yollarını bulun. Uyumadan önce yapılacaklar sizi ve eşinizi memnun etmişse işte ozaman mutlu bir şekilde uykuya dalabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica