Kadın.Net

Sıcak Ten İçin Kızıl Saç Rengi

Sıcak Ten İçin Kızıl Saç Rengi

Son yılların moda saç rengi kızıl saç rengi, hürrem sultan saç rengi tonları ile karşımıza çıkıyor. Eskiden tek ton kızıl saç rengi kullanılırken, şimdilerde bir çok saç boyası markası bir çok farklı tonlarda kızıl saç rengi saç boyaları satışa sunuyor. Kızıl saç boyası, saçın tamamına uygulanabileceği gibi saç aralarına gölge, röfle gibi de atılabilir. Kızıl saç rengi hem modern görünümü, hem parlak görünümü sayesinde, özellikle ilkbahar yaz saç modellerinde en çok tercih edilen saç rengi. Kızıl saç rengi özellikle çok beyaz tenli kadınlara daha çok yakışıyor. Zira daha sıcak bir renk olan kızıl saç rengi düz fön çekilmiş saçlarda daha belirgin bir renk halini alıyor. Sahip olduğunuz canlı renkler şarap, mor ve kahverengi gibi koyu tonlarla uyumludur. Bu derin mavi tonlar, sıcak teniniz ve saç renginizle harika görünecek ve size çok çekici bir hava kazandıracaktır.

Ateşli bir kızıl ve sıcak ten renkleri, mor ve kahverengi tonlarla ayrı bir canlılık kazanacaktır.

Bu görüntü, aşağıdaki seçenekler geçerliyse size uygun bir sonuç verecektir

•  Saç renginiz orta kızıl ile koyu kızıl arasındaysa (Bu görüntü ayrıca saçlarında kızıl tonlar olan koyu kahverengi saçlı kadınlara da yakışacaktır.)

•  Gözleriniz mavi, gri, ela, kahverengi veya yeşilse

•  Sıcak bir ten rengine sahipseniz

•  Cildiniz, yaz aylarında çok derin bir bronzluk olmasa da altın tonlarında bir renk alıyorsa, ayrıca cildiniz çillere eğilimliyse.

Al Fondöten, kapatıcı ve pudrayı uyguladıktan sonra göz kapağınızın tamamına şarap tonlarında bir göz farı sürün. Bu rengi uygularken sünger bir aplikatör kullanmak daha rahat kontrol etmenizi sağlayacaktır. Göz kapaklarınıza fardan önce şeffaf bir pudra sürerseniz hem çalışmak için pürüzsüz bir alan yaratmış hem de farın ömrünü uzatmış olursunuz.

A 2 Makyajınızı dengelemek için kaş kemiğinize soluk leylak rengi bir far sürün. Şarap renginin sivri uçlarını engellemek için farı iyice dağıtın. Profesyonel bir sonuç elde etmek için bu aşamaya zaman ayırmalısınız.

A 3 Şarap rengi fardan bir miktar da kirpiklerinizin altına sürün. Bu, göz makyajınıza modern bir görüntü sağlayacak ve sürmeden daha yumuşak bir etki yaratacaktır. Aynı işlemi gözlerinizin dış çevresine de uygulayın. Bu aşamayı iki kat kahverengi maskara ile tamamlayın. Özellikle solgun renkleri varsa maskarayı kirpiklerinizin diplerine doğru sürmeye özen gösterin.

A 4 Kaşlarınızı daha etkili bir hâle getirmek için yumuşak kahverengi bir farı.küçük bir fırça veya kulak temizleme çubuğunun yardımıyla kullanın. Yumuşak bir sonuç için kaşlarınızı fırçalayın.

A5 Cildinize sıcaklık kazandırmak için kahverengi tonlarında veya bronzlaştırıcı bir allık seçin. Doğal bir parlaklık için, allığı saç çizginize doğru yukarı hareketlerle büyük bir fırçayla sürün. İşin sırrı, az miktarda kullanıp sürdükçe yoğunluğu artırmaktır. Parlak allıklardan kaçının çünkü bunlar cildinizde doğal olmayan bir görüntüye neden olabilir.

A 6 Aynı tonlarda bir dudak kalemiyle hatları belirledikten sonra, erik moru bir ruj sürebilirsiniz. Bunun güçlü rengin güzel görünebilmesi için mükemmel uygulanması gerekmektedir. Bu nedenle ilk katın fazlalıklarını bir mendille almak kaydıyla iki kat sürün. Bu işlem aynı zamanda rujunuzun daha uzun ömürlü olmasını sağlayacak ve devamlı tazelemenize gerek kalmayacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Sağlık Sitesi Yandex.Metrica