enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sevgilinizin Size Olan Tavırları

Sevgilinizin Size Olan Tavırları
A+
A-

Sevgilinizin Size Olan Tavırları
Erkek arkadaşlarınıza çoğu zaman davranışlarınız onlara güvenmediğinizi hissettirebilir. Ancak o siz bu güven hissini kesinlikle vermelidir. Eğer bir gün güveninizi kıracak bir durum olursa bu durumda her şeyin değişebileceğini ona hissettirmeniz gerekmektedir. Güvenin olmadığı yerde ilişkinin zorlaşacağını bilmesi gerekmektedir.
Sizi seviyor olması bunu sadece sözlerle ifade etmesiyle yetmemektedir. Evet seviyor olabilirsiniz ancak seviyorum diyerek her şeyin ayağınıza gelmesini beklemekte yanlıştır. Bunu hareketlerle, size davranışlarla belli etmesidir. Size sahiplenmesi ve güvende olduğunuzu hissettirmesi gerekmektedir.
Erkekler zaten çocuk ruhlu insanlardır. Kavgalarınız sırasında saatlerce konuşmayabilir, suratlar yapabilir. Çocuk gibi isteklerini kabul ettirmeye çalışabilirler. Ancak her zaman bu yöntem doğru değildir. Çünkü kadınlar karşılarında daha sert ve olgun duran, sahiplenen erkekleri isterler. Size ve isteklerinize karşılık vermesi gerekmektedir.
Size her ortamda destek olmalı ve yanınızda olduğunu siz hissettirmek zorunda olmalıdır. Çok önemli bir halı saha maçı olabilir ancak o anda sizin daha büyük bir sorununuz varsa bu durumda tabi ki sizin yanınızda olmayı tercih etmesi gerekmektedir.
Birlikteliğinizi bulunduğunuz ortamlarda küçük mimiklerle belli etmek iki taraf içinde çok mutluluk verici bir şey olmasını sağlayacaktır. Bu kişilerin size karşı davranışlarının olumlu yönde olmasını da sağlayacaktır. Ortamlarda ki bu davranışlarınız sizin saygı durumunuzu belli edecektir.
Bir kadın olarak övülmek ve beğenilmek herkesin hoşuna gider tabi ki. Hele ki bunu arkadaş ortamlarınızda size karşı yapıyorsa bu sizin için arkadaş ortamınızda mutlu olup kabarmak için büyük bir fırsattır. Bunun yerine size kaşı ters ve sert davrandığını düşünsenize. Çok kaba ve kırıcı bir durumdur. Hiçbir kadın böyle bir durumla karşılaşmak istemez. Korkunç ve itici gelir kadınlara ve ala böyle erkekleri tercih etmezler. Sakinliğini korumayı beceren ve doğru düzgün çözünler arayan erkekler daha güvenilir hissedilir. Günümüz kadınları her ne kadar bağımsız olsalar da gizliden gizliye güvende olmak isterler. Özellikle de nazik ve güçlü bir erkeğin kanatları altında.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica