enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Mekanlarda Nasıl Kız Tavlanır?

Mekanlarda Nasıl Kız Tavlanır?
A+
A-

Mekanlarda Nasıl Kız Tavlanır
Hemen herkes çoğu zaman aşık olduğu hoşlandığı birine yaklaşmak ve yakınlaşmak ister. Ancak bu her zaman kolay olmaya bilir. Bir mekanda gördüğünüz ya da çay bahçesinde, cafe de gördüğümüz etkilendiğimiz kişiler olmuştur. Onların dikkatini çekmek içinde uğraşmışızdır çoğu zaman. Yakın çevremizden biriyse, okuldan ya da kaldığımız çalıştığımız yerden biriyse ona ulaşmanın yolunu bir şekilde bulmuşuzdur kesinlikle.
En basit yol ise sosyal medya ile nasıl ulaşmak ve kendimize çekmek için uğraşmak olmuştur.Peki yol otobüste gördüğünüz ve dikkatinizi çeken bir kadın varsa ona nasıl yaklaşacaksınız. Onunla hiçbir bağınız ilişkiniz yoksa hangi yolu deneyeceksiniz. İşte size çözüm ‘ saat kaç’ olacaktır.
Günlerdir aynı saatte toplu taşıma aracına biniyorsunuz ve dikkatini çok çeken bir kadın var. Ancak ona nasıl yaklaşacağınızı bilmiyorsunuz. Hiç tanımadığınız birisiyle ne konuşabilirsiniz ki ya da nasıl bir konuşma başlatabilirsiniz ki. En iyi yöntemi söyleyelim size ilk olarak birkaç göz teması ile işe başlayın aynı yerden binip yakınında olmaya çalışın.
Eğer o da sizden etkilenirse zaten ifadelerinden sizde bunu anlayacaksınızdır. Olumlu bir hava sezdiyseniz yapmanız gerek ona biraz yaklaşıp saat sormak olabilir. Zaten bunun cevabının ardından eğer size karşılık varsa konuşma başlayacaktır.
Unutmayın ki kadınlar magazin ve sanat hakkında konuşmayı çok severler onlarla bu konu üzerinde konuşma başlatabilirsiniz. Ya da her hangi bir gazete ve ya dergi elinize alarak ona yaklaşın ve kendi kendinize okuyormuş gibi yapın ve onun dikkatini çekip konuşmaya çalışın. Zaten oda magazin ve sanat alanın da konuşmaya meyilli bir insan ise gerisi kolay demektir sizin için.
Yol çok sıkıcı geçiyor ve konuşmak dikkat çekmek için fırsat kolluyorsunuz. Kendi kendinize of ne sıkıcı bir gün sıkıcı bir yolculuk yine demeniz onun kendi üzerine alınıp bana mı sordunuz karşılığını verdirecektir size. E bundan sonrası da artık size kalmış bir şey. Taktikleri sıkı tutun.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica