enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Kadınların Hoşlandığının Göstergesi

Kadınların Hoşlandığının Göstergesi
A+
A-

Kadınların Hoşlandığının Göstergesi
Bir kadın eğer size aşıksa bunu farklı şekillerde size hissettirecek hatta direk olarak fark ettirecektir. İlk olarak gittiğiniz her yerde onu görmeye başlayabilirsiniz sakın şaşırmayın. Aşık bir kadın size kendini her yerde belli eder. Yolda yanlışlıkla size çarpabilir, soru sorabilir, zor kalmış gibi yapabilir vs.. ancak bura da kadınlar genellikle sıkıntı çekerler. Çünkü erkekler böyle numaraları anlamazlar. Direk olarak konuşurlar.
Kadınlar aşk hayatında erkeklerden daha farklıdırlar. Asla ilgilendikleri erkekleri geri çevirmezler ve her zaman onlar için zamanları vardır. Hep müsaittir, uygundur. Aradığınızda telefonu çok çalmaz çünkü sizin arayacağınızı bildiği için telefon hep elindedir. Yada duymamışsa bile hemen size geri dönüş yapacaktır.
Kadınların aşk hayatı hakkında bilmeniz gereken bir şeyde eğer bir kadın sizinle ilgileniyorsa ona yaklaşmaktan korkmayın. Çünkü sizi asla uğraştırmaz, oyalamaz. Sizin için hep hazırdadır. Normal şartlarda biriyle aktif olarak çıkıyor olsa dahi, ileride görüşebilmek için sizinle arasındaki iletişim hatlarını açık tutacaktır.
Kadınlar yapıları gereği çok meraklı insanlardır. Bu merak hele de karşı cinse olan bir duyguysa daha da artacaktır. Bu yüzden sizinle ilgili her şeyi bilmek isteyecektir kadın.
Sizi uzaktan bile olsa ilgilendiren en küçük bir olay bile olsa karşınızdaki kadın bunu kesinlikle bilmelidir. Sizinle daha iyi iletişim kurabilmek için hayatınız hakkında her şeyi öğrenmek zorunda hissedecektir kendini. Esasen yaptığı, sizinle bir bağ kurabilmek için sevdiklerinizin ve sevmediklerinizin bir listesini çıkamaya çalışmaktır
Kadınlar gelecek hakkında konuşmayı çok severler.
Sizin sevdiğiniz onun sevmediği bir şey bile olsa sırf sizinle vakit geçirip konuşacak ortak bir şeyi olsun diye sever onu, hatta hakkında araştırma bile yapar. Kadınlar erkekler gibi her şeyi açıkça söyleyemezler. Size yakınlaşmalarından fırsat bulup hemen atağa geçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica