enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Sevgilinize Karşı Etkili Olabileceğiniz 6 Durum

Sevgilinize Karşı Etkili Olabileceğiniz 6 Durum
A+
A-

1) Öncelikle işe kendinizi fark ettirerek başlayabilirsiniz. Bunu sevgilinize seksi anlamda değil benlik anlamında yapabilirsiniz. Düşünün hep evde olan monoton bir hayat süren bir insan olarak görünmek yerine sosyal, aktif, atılgan olarak devam etmeniz ne kadarda etkileyici olacaktır onun gözünde
2)Kendi bedeninizle ilgilenmeniz karşı tarafı oldukça etkileyecektir.  Kendinize ve bedeninize, görünümünüze önem vermeniz sevgilinizin gözünde artı değer kazandıracaktır. Unutmayın ki erkekler kabul etmeseler de onlar için ten uyumu bakımı oldukça önemlidir.
Sevgilinize Karşı Etkili Olabileceğiniz 6 Durum
3) Her zaman en rahat kıyafetleri seçmeye çalışın. Sevgiliniz sizi iş yerinde gördüyse akşam onu daha rahat bir kıyafetle karşılayın. Günlükle gördüyse mini giyin. Demek istediğimiz o ki sevgilinizin karşısında her zaman en rahatı seçin ki o da size karşı en rahat halinde davranabilsin.
4) Kendinize her zaman önem verin. Temiz ve ferah olmaya dikkat edin. Hoş kokulu sabunlar ve uzun süren zevkli duşlar geçirmeye bakın. Sevgiliniz bunu uzaklardan hissedecektir. Temizlik, paklık, duruluk erkekler için her zaman daha önemlidir.
5) Sevgilinizi evinize davet edip rahat bir şeyler yapmak iyi bir fikir olacaktır. Evet sevgilinizi davet edin ve güzel bir film seçin. Bunun seks filmi olmasına dikkat edin ki arada ki bağların güzlenmesine yararı olsun. Normal bir arkadaştan öte olduğunu hissettirin ona.
6) Güzel giden filmin ardından güzel sonuçlanan bir seks yaşamak doğaldır. Bunun için kendinizi sadece sevgilinize ve duygularınıza bırakın. Duygularınız size en doğru adımı attıracaktır. Ayrıca sevgilinize kendinizi bedeninizi kanıtlayabilirsiniz. Kalıplaşmış seksi kadın profillerinden kurtularak kendinize bir tarz kazandırmanız sizin için daha iyi olur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Kadın sitemap, Dekorasyon sitemap, Yemek Tarifleri sitemap Yandex.Metrica